Netflix w piątek stawia na kolorową zabawę. W serwisie zadebiutuje 3. sezon „GLOW” i serial brazylijskiej gwiazdy YouTube’a

News/VOD 09.08.2019
Netflix w piątek stawia na kolorową zabawę. W serwisie zadebiutuje 3. sezon „GLOW” i serial brazylijskiej gwiazdy YouTube’a

Netflix w piątek stawia na kolorową zabawę. W serwisie zadebiutuje 3. sezon „GLOW” i serial brazylijskiej gwiazdy YouTube’a

Netflix przygotował nowy zestaw premier. Dzisiejsze nowości pokazują, że w firmie nie brakuje nastroju do szampańskiej zabawy. Co dokładnie pojawi się na platformie?

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Użytkownicy Netfliksa otrzymali dzisiaj siedem nowych seriali. Na platformę z nowymi sezonami powracają „GLOW” i „Telefonistki”, więcej jest jednak całkowicie świeżych dzieł. Spośród dzisiejszych premier warto zwrócić szczególną uwagę na filmową kontynuację jednej z najpopularniejszych bajek lat 90., a także brazylijską produkcję od samego KondZilli.

Netflix premiery – jakie tym razem są piątkowe hity?

GLOW: Sezon 3

„GLOW” to opowieść o grupie zawodowych wrestlerek, które próbują zdobyć sławę i pieniądze w trakcie szalonych lat 80. W 3. sezonie bohaterki produkcji przeniosą się na stałe do stolicy rozrywki i hazardu – Las Vegas. Tutaj natrafią na zupełnie nowe wyzwania, dylematy i problemy. Niektóre przyjaźnie staną się jeszcze mocniejsze, a inne czeka kryzys. Fani produkcji mogą być pewni, że emocji, śmiechu i łez nie zabraknie.

Rocko i jego świat: Kiedyś to było

Oryginalny „Rocko i jego świat” był jedną z najbardziej kultowych produkcji animowanych lat 90. Obecnie ten czas jest wspominany jako złota epoka stacji Nickelodeon, do czego przyczyniła się również produkcja autorstwa Joe Murraya. „Rocko i jego świat: Kiedyś to było” to wyprodukowany przez Netfliksa film, który stanowi kontynuację opowieści z oryginalnego serialu. Po dwudziestu latach uwięzienia w przestrzeni kosmicznej tytułowy bohater i jego najbliżsi przyjaciele powracają na Ziemię. Szybko zdają sobie sprawę, że od czasu lat 90. świat bardzo się zmienił.

Sintonia

„Sintonia” to dzieło brazylijskiego scenarzysty i reżysera, KondZilli. Części widzów ten pseudonim może się kojarzyć z niezwykle popularnym kanałem muzycznym na YouTubie. Canal Kondzilla, gdzie pokazywane są wyreżyserowane przez Konrada Dantasa teledyski do ponad tysiąca piosenek, może się obecnie pochwalić ponad 50 mln subskrypcji. „Sintonia” opowiada o trójce młodych mieszkańców faweli, którzy spróbują wziąć los w swoje własne ręce i wyrwać się pełnego uprzedzeń i niebezpieczeństw świata przedmieść.

Wszystkie piątkowe nowości na Netflix Polska:

  • Sintonia
  • Telefonistki: Sezon 4
  • GLOW: Sezon 3
  • Rodzina
  • Rocko i jego świat: Kiedyś to było
  • Mustang: Opowieści
  • Mali detektywi

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...