Serial młodzieżowy Netfliksa „Szkoła dla elity” wraca z 2. sezonem. Nowa zapowiedź zdradziła też, kiedy zadebiutują nowe odcinki na platformie.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Szkoła dla elity” to niezwykle popularny hiszpański serial Netfliksa, opowiadający o uczniach elitarnego liceum. Ich życie zostało wywrócone do góry nogami, gdy z dnia na dzień do placówki zawitała trójka uczniów z biedniejszej dzielnicy miasta. Napięcia między grupami doprowadziły do wielu dramatycznych sytuacji, ale nowe warunki bytowania zrodziły też niespodziewane przyjaźnie.

Fabuła serialu kręci się wokół tajemniczej śmierci jednego z uczniów. Twórcy serialu celowo jednak mylą tropy i piętrzą podejrzenia, aby widz do samego końca nie wiedział, co tak naprawdę się wydarzyło. Dzięki temu „Elite” to jeden z najciekawszych przedstawicieli gatunku teen drama, jakie mogliśmy oglądać w ostatnich latach na ekranie.

W 2. sezonie bohaterowie będą musieli poradzić sobie z konsekwencjami dramatycznego finału i rozwiązaniem zagadki.

Materiał, w połączeniu z adresem odsyłającym do oficjalnego konta serialu na Instagramie, zapowiada także pojawienie się nowych bohaterów wśród szkolnej braci. Będą to: Jorge Lopez, Claudia Salas i Georgina Amorós. Aktorzy pojawili się wcześniej na ekranie w serialach i filmach produkcji Disney Channel. A teraz ich pojawienie się w „Szkole dla elity” na pewno nieźle namiesza w znanej nam grupie.

1. sezon serialu „Szkoła dla elity” jest już dostępny na platformie Netflix. 2. seria pojawi się 6 września tego roku w serwisie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Netflix zrobił całkiem niezłe anime. Ale „Blood of Zeus” niestety marnuje potencjał greckich mitów – recenzja

Netflix od lat systematycznie powiększa liczbę oryginalnych i licencjonowanych anime. Zaadoptował też styl japońskiej animacji do kilku tytułów nie powstających w tym wyspiarskim kraju. Najsłynniejszą z nich jest oczywiście oparta na serii gier wideo „Castlevania”. Twórcy tej animacji zrobili również najnowszy serial platformy zatytułowany „Blood of Zeus”.

Recenzja/Seriale 28.10.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...