Zła wiadomość dla fanów serialu „The OA”. Netflix nie zrobi kolejnego sezonu

News/Seriale 05.08.2019
Zła wiadomość dla fanów serialu „The OA”. Netflix nie zrobi kolejnego sezonu

Zła wiadomość dla fanów serialu „The OA”. Netflix nie zrobi kolejnego sezonu

W ostatnich tygodniach platforma streamingowa Netflix coraz mocniej przygląda się swoim produkcjom oryginalnym i wynikom ich oglądalności. Najnowszą ofiarą tej wzmożonej analizy stał się serial „The OA”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Włodarze platformy nie zdradzają wprawdzie wyników oglądalności wszystkich swoich produkcji, ale wiadomo, że firma dokładnie je bada. Z powodu niezadowalających wyników platforma w tym roku anulowała już 9 seriali. Dzisiaj do tej grupy dołączyła produkcja sygnowana nazwiskami Brit Marling i Zal Batmanglij.

The OA skasowane

„The OA” opowiada historię niewidomej kobiety, która powróciła do swojego miasteczka po siedmiu latach nieobecności, przy okazji odzyskując swój wzrok. The Original Angel (Oryginalny Anioł), jak sama o sobie mówi, zbiera grupę ludzi, którzy próbują rozwikłać zagadkę tajemniczych zaginięć i nagłych powrotów, przyglądając się innym podobnym przypadkom.

Serial, który zadebiutował na platformie w 2016 roku, doczekał się drugiego sezonu na początku tego roku. Produkcja licząca sobie szesnaście blisko godzinnych epizodów zyskała przychylność widzów i krytyków, którzy chwalili serial za nietuzinkowe podejście do tematyki science-fiction.

Tabelki Excela są jednak nieubłagane, dlatego dziś padła decyzja o niekontynuowaniu prac nad kolejną serią.

Jesteśmy niezwykle dumni z wszystkich 16 hipnotyzujących odcinków serialu „The OA” i niezwykle wdzięczni Brit i Zal za podzielenie się z nami swoją śmiałą wizją i realizację jej w niezwykle artystyczny sposób – powiedziała w komunikacie Cindy Holland, wiceprezydent oddziału Netfliksa zajmującego się produkcjami oryginalnymi.

Dwa sezony serialu „The OA” obejrzysz na platformie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Zła wiadomość dla fanów serialu „The OA”. Netflix nie zrobi kolejnego sezonu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...