„Po co wracacie na ekrany me?”- pytają twórcy kanału Lekko Stronniczy w nowym filmiku na YouTubie

News/YouTube 05.08.2019
„Po co wracacie na ekrany me?”- pytają twórcy kanału Lekko Stronniczy w nowym filmiku na YouTubie

„Po co wracacie na ekrany me?”- pytają twórcy kanału Lekko Stronniczy w nowym filmiku na YouTubie

Włodek Markowicz i Karol Paciorek, czyli twórcy niezwykle popularnego youtubowego kanału „Lekko Stronniczy”, powrócili.

Wideo pożegnalne kanału „Lekko Stronniczy” pojawiło się na YouTubie 15 marca 2018 roku. W dzisiejszym świecie, pełnym remake’ów, rebootów i kontynuacji po latach było jednak tylko kwestią czasu, aż program powróci do serwisu z nowymi odcinkami. Dziś o godzinie 18:00 ukazał się nowy materiał, z numerem 1001 i prostym tytułem „Wrócili”.

Panowie najpierw zadają pytanie o sens swojego powrotu, a następnie przechodzą bezpośrednio do właściwego tematu. Tym razem rozmawiają o niedawnym badaniu świadomości picia alkoholu w naszym kraju i specyficznych wyników, które w nim zaprezentowano. Najpierw następuje jednak seria dowcipów oraz szybka przebieżka po najważniejszych wydarzeniach z życia obu panów.

Najważniejszą informacją nowego odcinka jest jednak ta, która pojawia się na ekranie w ostatnich jego sekundach. Widzimy wtedy prosty napis:

„Lekko Stronniczy. Od poniedziałku do piątku. O 18:00”.

Twórcy nie zdradzają jednak, jaką formę przyjmie nowa odsłona słynnej serii. Wszystko wskazuje na to, że będzie to bezpośrednia kontynuacja dotychczasowej stylistyki programu, który obserwowany jest na YouTubie przez przeszło 250 tysięcy użytkowników.

Tęskniliście? Już nie musicie!

Warto wynotować też, że w godzinę od publikacji filmik obejrzały już 37 tysiące ludzi.

Teksty, które musisz przeczytać:

YouTube zrobił dokument o historii festiwalu Coachella. Wśród bohaterów Ice Cube i Bille Eillish

Coachella to jeden z największych festiwali muzycznych, na którego nadejście czekają tysiące fanów z całego globu. Tegoroczna edycja wydarzenia została jednak przesunięta na październik z powodu panującego pandemii koronawirusa. Na szczęście pocieszeniem dla zainteresowanych tematem będzie dostępny za darmo film dokumentalny „Coachella: 20 Years in the Desert”.

Trailer/YouTube 07.04.2020

Dołącz do dyskusji (12)

12 odpowiedzi na “„Po co wracacie na ekrany me?”- pytają twórcy kanału Lekko Stronniczy w nowym filmiku na YouTubie”

   • Obejrzałem kilka filmów tych “twórców”, i jest to kolejny nic nie warty bełkot na YT. Wiesz czym się różni dobry sitcom, lub komedia od tych dwóch? Aktorzy, reżyszerzy, i cała ekipa podchodzi do swojego zadania profesjonalnie, i sami skończyli odpowiednie szkoły, i nabyli odpowiednie umiejętności, żeby potem to miało ręcę i nogi. Obecnie na YT panuje przekonanie, że każdy może robić wszystko, i potem rzeczywiście każdy robi wszystko, i jest to na żenujaco niskim poziomie. Jeżeli chcesz zobaczyć różnicę między tymi dwoma, a profesjonalistą, to włącz sobie kanał Cezarego Pazury, i zobacz jaka jest między nimi różnica.

    • Kanał Cezarego Pazury to jeden z największych gniotów, który leci tylko na nostalgii do samego aktora, który skończył się już na początku 2000

     • Gniotem to jest Twoja wypowiedź, no ale rozumiem, że nie jesteś zainteresowany tematem, bo nie przeklina w co drugim zdaniu, ani nie bredzi trzy po trzy o niczym (może poza tymi bredniami o religii, ale nikt nie jest idealny), jak prawie każdy na YT, więc żeby zrozumieć to co on mówi, to trzeba być już na jakimś poziomie, najlepiej skończyć jakieś studia, bo inaczej to tak jakby małpa chciała słuchać wykładu na temat sztuki.

     • Do not feed trolls! :D

      Za Pazurą stoi cały sztab ludzi, którzy wykreowali jego kanał i jego samego na YT. Nie mówię, że jest zły, mówię tylko, że nie jest tworem “wujka Czarka”. I wcale nie trzeba być “na jakimś poziomie”, żeby tego słuchać, a tym bardziej nie trzeba kończyć studiów :D

 1. Warto zauważyć, że ostatni odcinek na kanale faktycznie pojawił sie w 2018, ale był to odcinek samego Karola który przejął kanał po 1000 odcinku i nie była to forma LS. Ostatni odcinek duetu na kanale pojawił się 4 sty 2015 :)

 2. Warto zauważyć, że ostatni odcinek na kanale faktycznie pojawił sie w 2018, ale był to odcinek samego Karola który przejął kanał po 1000 odcinku i nie była to forma LS. Ostatni odcinek duetu na kanale pojawił się 4 sty 2015 :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...