Popularny duet polskiego YouTube’a wraca z nowym filmem. Reaktywacja kanału Lekko Stronniczy

News/YouTube 05.08.2019
Popularny duet polskiego YouTube’a wraca z nowym filmem. Reaktywacja kanału Lekko Stronniczy

Popularny duet polskiego YouTube’a wraca z nowym filmem. Reaktywacja kanału Lekko Stronniczy

Polski YouTube zdążył w swojej historii przeżyć wiele spektakularnych rozstań, wzruszających pożegnań i zaskakujących powrotów. Trzeba jednak otwarcie powiedzieć, że zapowiedziany na dzisiaj nowy odcinek serii Lekko Stronniczy to wydarzenie na dużą skalę. Czy oznacza to ponowne spotkanie oryginalnego duetu na dłużej?

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o YouTubie, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Włodek Markowicz i Karol Paciorek to dwa nazwiska dobrze kojarzone przez widzów polskiego YouTube’a. Ich kanał znany jako Lekko Stronniczy w ciągu czterech lat nadawania doczekał się bardzo wiernej bazy fanów i dużej sławy również poza środowiskiem nowych mediów. Duet oprócz serii, która ostatecznie doczekała się tysiąca odcinków, produkował również materiały innego rodzaju. Był jednak znany przede wszystkim dzięki swojemu pełnym inteligentnego humoru vlogom.

Każda opowieść musi jednak dobiec końca, a tej konkretnej ostatni rozdział napisano w styczniu 2015 roku, gdy opublikowany  został ostatni, specjalny odcinek Lekko Stronniczego. Markowicz i Paciorek pożegnali widzów na żywo podczas specjalnego spotkania w jednym z warszawskich klubów.

Na pocieszenie fani mogli też zapoznać się z książką napisaną przez obu youtuberów.

Co ciekawe pomimo ostatecznego zakończenia serii Lekko Stronniczy jeszcze przez dłuższy czas nie zaprzestali publikowania materiałów, choć już ze znacznie mniejszą częstotliwością. W zdecydowanej większości były to jednak wideo z Karolem Paci0rkiem. Włodek Markowicz postanowił opuścić należący do Google’a serwis i skoncentrował się na innej działalności (napisał choćby książkę „Kropki”). Ostatni film, w którym Paciorek finalnie zamknął kanał i zaprosił na swoją nową platformę zatytułowaną Imponderabilia, trafił na YouTube’a w marcu 2018 roku.

Wszystko wskazuje jednak na to, że po latach Lekko Stronniczy wracają z nowym odcinkiem o numerze 1001. Materiał już znajduje się na YouTubie, ale fani duetu będą musieli jeszcze przez kilka godzin zachować cierpliwość. Kiedy nastąpi premiera epizodu z wiele znaczącym tytułem: „Wrócili”?

Nowy odcinek vloga Lekko Stronniczy zadebiutuje dziś, 5 sierpnia, o godzinie 18:00. Obejrzycie go tutaj:

Na ten moment nie sposób powiedzieć, czy nowy film oznacza pełnoprawną reaktywację kanału Markowicza i Paciorka. Żaden z twórców nie zapowiedział publicznie powrotu. Istnieje więc możliwość, że mamy do czynienia z jedynym w swoim rodzaju odcinkiem. Wszystkich szczegółów na temat (wspólnej?) przyszłości duetu Lekko Stronniczy dowiemy się zapewne podczas oglądania najnowszego odcinka.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

20 odpowiedzi na “Popularny duet polskiego YouTube’a wraca z nowym filmem. Reaktywacja kanału Lekko Stronniczy”

  1. A to ci dopiero zaskoczenie. Akurat przez myśl przeszło mi w ten weekend: “fajnie się chłopaków oglądało około 2012 roku, ciekawe czy by czegoś znowu nie nagrali?” ;)

  2. Może do Włodka Markowicza dotarło że robi z siebie idiotę łącząc siły z jaokiem. I ta jego walka o Polskę katolicką. Ewidentnie facet nie miał pomysłu na siebie. Stare rozwiązania zawsze dobre :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...