Nowa płyta Taylor Swift i wyczekiwany album grupy Tool. Tych sierpniowych premier muzycznych nie możecie przegapić

Artykuł/Muzyka 02.08.2019
Nowa płyta Taylor Swift i wyczekiwany album grupy Tool. Tych sierpniowych premier muzycznych nie możecie przegapić

Nowa płyta Taylor Swift i wyczekiwany album grupy Tool. Tych sierpniowych premier muzycznych nie możecie przegapić

Końcówka sierpnia przyniesie kilka naprawdę wyczekiwanych muzycznych nowości. Jakie inne premiery czekają nas w tym miesiącu?

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o muzyce, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne – sierpień 2019:

Ride – This Is Not A Safe Place

Członkowie brytyjskiego zespołu Ride reaktywowali go w 2014 roku na serię koncertów. W 2017 roku grupa zaprezentowała swój piąty album długogrający, „Weather Diaries”. Grupa rozpoczęła nim współpracę z producentem Erolem Alkanem, który zajął się także produkcją najnowszego albumu.

Premiera: 16 sierpnia

Taylor Swift – Lover

Siódmy album długogrający w dyskografii Taylor Swift. Promuje go m.in. singiel You Need To Calm Down. Swift odnosi się w nim do nietolerancji w stosunku do społeczności LGBT+. W nagranym do niego teledysku wystąpili m.in. Ellen DeGeneres, Ryan Reynolds, Billy Porter, Ciara, RuPaul i Adam Lambert.

Premiera: 23 sierpnia

Tool – Fear Inoculum

Pewnie są i tacy, którzy przestali wierzyć w to, że zespół Tool wyda jeszcze kiedykolwiek album. A jednak, to się dzieje – „Fear Inoculum” pojawi się na półkach sklepowych na koniec miesiąca. Dodatkowo dziś (2.08) do streamingu trafiła dyskografia grupy.

Premiera: 30 sierpnia

Lana Del Rey – Norman Fucking Rockwell

Szósta płyta Lany Del Rey, promowana już od jakiegoś czasu kawałkami takimi jak Mariners Apartment Complex i Venice Bitch. Elizabeth Woolridge Grant zadebiutowała w 2008 roku EP-ką „Kill Kill”. Jeszcze wtedy artystka posługiwała się pseudonimem Lizzy Grant.

Premiera: 30 sierpnia

Bon Iver – i,i

Justin Vernon prezentuje 4. album studyjny Bon Iver. Materiał powstał w Sonic Ranch w Zachodnim Teksasie oraz April Base w Wisconsin. Na płycie znajdzie się 13 nowych kawałków. Jak twierdzi sam artysta, to jego najbardziej dojrzała i kompletna płyta.

Premiera: 30 sierpnia

Teksty, które musisz przeczytać:

Ten rok zapowiada się na jeden z najgorętszych w muzyce pop od dawna

Jeśli w międzyczasie nic się nie zmieni, w 2021 czeka nas wiele głośnych muzycznych powrotów wielkich gwiazd. Swoje nowe albumy zapowiedzieli m.in. Drake, Lorde, Foo Fighters, Gwen Stefani i Billie Eilish. Są także szanse na premiery krążków Adele i Rihanny. Miejmy nadzieję, że ostatecznie wszystkie ujrzą światło dzienne.

Top/Muzyka 08.01.2021

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “Nowa płyta Taylor Swift i wyczekiwany album grupy Tool. Tych sierpniowych premier muzycznych nie możecie przegapić”

  1. Przepraszam ale mogę i przegapię. Z chęcią przegapię wszystkie. Denerwuje mnie tytuły tego typu. Kto wyczekuje na album Tool? Wszyscy? Śmiem wątpić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...