Marzycie o binge-watchingu wszystkich sezonów „Doktora Who”? Na HBO Max będzie to możliwe

News/VOD 01.08.2019
Marzycie o binge-watchingu wszystkich sezonów „Doktora Who”? Na HBO Max będzie to możliwe

Marzycie o binge-watchingu wszystkich sezonów „Doktora Who”? Na HBO Max będzie to możliwe

Firma WarnerMedia ogłosiła podpisanie umowy na wyłączność z brytyjskim nadawcą, która zakłada obecność seriali BBC na platformie HBO Max.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Coraz więcej wskazuje na to, że zapowiedziany na 2020 rok serwis VOD będzie prawdziwym hegemonem rynku. Pierwsze konkretne informacje na temat HBO Max pojawiły się niecały miesiąc temu i już wtedy zrobiły duże wrażenie na widzach. W końcu obecność na jednej platformie takich seriali jak „Gra o tron”, „Rick i Morty” oraz „Przyjaciele” (nie wspominając o masie świeżo zapowiedzianych nowości) nie zdarza się często.

A przy tym WarnerMedia ewidentnie nie powiedział ostatniego słowa. Najpierw ogłoszono, że na platformie pojawią się nowe odcinki „Plotkary”, które przy okazji przeprowadzą soft reboot serii. A teraz branżą wstrząsnęła kolejna informacja o współpracy z BBC. Na czym dokładnie będzie ona polegać?

HBO Max uzyskało na wyłączność prawa do streamingu takich seriali jak: „Doktor Who”, „Luther” i oryginalny „The Office”.

doktor who hbo max

Jak podaje portal Variety, dodatkowo w ofercie serwisu będzie można znaleźć serial „Uczciwa kobieta” i popularny program motoryzacyjny „Top Gear”. Oprócz znanych produkcji na HBO Max pojawią się też nowości w postaci „Pure”, „Trigonometry”, „Stath Lets Flats”, „Home”,  a także „Ghosts”. Najważniejszym elementem porozumienia wydaje się umowa na wyłączność streamowania wszystkich jedenastu sezonów „Doktora Who” oraz pokazywania kolejnych po tym, jak zadebiutują na BBC America. Ta informacja ucieszy choćby polskich fanów serialu, którego na ten moment nie ma w ofercie żadnego serwisu VOD.

Produkcje BBC dołączą do szerokiej oferty, zawierającej w sobie istniejące oraz dopiero przygotowywane dzieła od DC, Cartoon Network, HBO, Warner Bros., Adult Swim, TBS, TNT, New Line Cinema, Crunchyroll, truTV i wielu innych. Biblioteka HBO Max ma być tak obszerna, że będzie zdolna rywalizować nawet z Netfliksem. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że już teraz zainteresowanie platformą jest olbrzymie.

Start HBO Max w Stanach Zjednoczonych ma nastąpić w 2020 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

4 odpowiedzi na “Marzycie o binge-watchingu wszystkich sezonów „Doktora Who”? Na HBO Max będzie to możliwe”

  1. Brytyjskie seriale można oglądać nieodpłatnie na stronie BBC… o ile mamy brytyjskie IP. Wolałbym płacić za VOD niż VPN, ale co zrobisz…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...