Beata Kozidrak trafiła do więzienia. Wokalistka dołączyła do osadzonych w Litchfield

News/Seriale 29.07.2019
Beata Kozidrak trafiła do więzienia. Wokalistka dołączyła do osadzonych w Litchfield

Beata Kozidrak trafiła do więzienia. Wokalistka dołączyła do osadzonych w Litchfield

Beata Kozidrak w więzieniu. Polski oddział Netfliksa dwoi się i troi, aby w intrygujący sposób zapowiedzieć nowe sezony swoich popularnych seriali.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

W zeszłym roku dostaliśmy kreatywną zapowiedź poprzedniego sezonu „Orange Is the New Black” z udziałem Magdy Gessler. Kilka tygodni temu inteligentną reklamę nowej serii „Stranger Things” z udziałem Moniki Brodki. Teraz natomiast dostaliśmy nowy materiał z więźniarskiego serialu platformy, w którym pojawia się piosenkarka Beata Kozidrak.

Wokalistka zespołu Bajm trafiła Litchfield. Artystka pojawia się w interesującej pomarańczowej sukience, a jej występ komentują Alex i Susan (Laura Prepon, Uzo Abuda). Na początku materiału widzimy kobietę o burzy kręconych blond włosów, co kazałoby nam myśleć, że zamknięta w więzieniu pracownica kuchni, Magda Gessler, wciąż nie wyszła ze swojej odsiadki.

Trzeba przyznać, że zespół kreatywny polskiego oddziału Netfliksa po raz kolejny wykonał świetną robotę. Przedstawiciele platformy streamingowej znaleźli kolejny ciekawy sposób promocji produkcji. Zatrudnianie polskich gwiazd wydaje się strzałem w dziesiątkę, podbijającym popularność nie tylko serialu, ale i biorących udział w projekcie artystów. Już nie mogę doczekać się kolejnej inteligentnej zapowiedzi.

Ostatni, 7. sezon serialu „Orange Is the New Black” jest już dostępny na platformie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

53 odpowiedzi na “Beata Kozidrak trafiła do więzienia. Wokalistka dołączyła do osadzonych w Litchfield”

  1. To wygląda jakby dokleili render twarzy Kozidrak za pomocą deepfake. Coś jest “nie tak”:), oryginalne aktorki w tym klipie wyglądają bardziej realistycznie, chyba, że ją tak sztucznie odmłodzili (z lekką przesadą)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...