Nie tylko nowy Taco. Sprawdźcie najciekawsze premiery muzyczne tygodnia

Artykuł/Muzyka 27.07.2019
Nie tylko nowy Taco. Sprawdźcie najciekawsze premiery muzyczne tygodnia

Nie tylko nowy Taco. Sprawdźcie najciekawsze premiery muzyczne tygodnia

Druga część tygodnia upłynęła pod znakiem nowego albumu Taco Hemingwaya, który pojawił się w sieci ponad 2 tygodnie przed planowaną premiera. To jednak niejedyna warta odnotowania muzyczna premiera ostatnich dni.

Premiery muzyczne tygodnia:

Taco Hemingway – Pocztówka z WWA, lato ’19

Wbrew temu, co sugeruje tytuł, nowy album Taco Hemingwaya to nie tylko lekkie, wakacyjne opowiastki. To także garść trafnych obserwacji. A obok tego cała masa dobrych bitów i znakomitych gości. Wśród nich Pezet i Dawid Podsiadło. O płycie pisaliśmy szerzej tu.

Clark – Kiri Variations

Brytyjski muzyk i producent Christopher Stephen Clark tworzy nie tylko swoje solowe albumy – zajmuje się również muzyką do filmów, gier czy produkcji telewizyjnych. „Kiri Variations” pierwotnie było właśnie ścieżką dźwiękową do serialu pt. „Kiri”.

Chance The Rapper – The Big Day

Debiutancki album długogrający rapera, który ma już na koncie kilka dobrze przyjętych mixtape’ów. Na nowej płycie wsparło go wielu artystów, nie tylko ze środowiska hip-hopowego. Wśród gości m.in. Nicki Minaj, John Legend, Shawn Mendes, Ben Gibbard, Randy Newman oraz CocoRosie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

4 odpowiedzi na “Nie tylko nowy Taco. Sprawdźcie najciekawsze premiery muzyczne tygodnia”

  1. Wiadomo nie od dziś, że każdy ma swój gust muzyczny i z tym nie powinno się dyskutować, ale te wyżej wymienione propozycje, to totalny brak jakiegokolwiek poczucia nawet elementarnego gustu muzycznego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...