„Pocztówka z WWA, lato ’19” – nowa płyta Taco Hemingwaya już dostępna. Pobierzesz i posłuchasz ją za darmo w sieci

News/Muzyka 24.07.2019
„Pocztówka z WWA, lato ’19” – nowa płyta Taco Hemingwaya już dostępna. Pobierzesz i posłuchasz ją za darmo w sieci

„Pocztówka z WWA, lato ’19” – nowa płyta Taco Hemingwaya już dostępna. Pobierzesz i posłuchasz ją za darmo w sieci

Nowa płyta Taco Hemingwaya jest już dostępna w serwisach streamingowych. Raper opublikował swoje najnowsze dzieło ponad dwa tygodnie przed premierą fizycznej wersji.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o muzyce, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Po roku 2018, erze silnego skupiania się na sobie („SOMA” + „Café Belga” + „Flagey”), czas wymienić lustro na teleskop i wrócić do obserwowania miasta i społeczeństwa – zapowiadał nowe wydawnictwo Taco Hemingway.

Możemy się już przekonać, jak ta obserwacja wypadła tym razem. Album „Pocztówka z WWA, lato ’19” dostępna jest w serwisach streamingowych. Udostępnianie muzyki w internecie przed właściwą premierą jest znanym zwyczajem autora.

Setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra — „muzykiem”). Wraz z wydaniem „Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że – celem spłacenia długu – moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo – tłumaczy Taco Hemingway.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jako dzieciak jeździłem na Stadion Dziesięciolecia, gdzie wymieniałem kieszonkowe na pirackie albumy hiphopowe. W wieku nastoletnim logistykę ułatwiała mi rewolucja torrentowa, jednak wygoda rosła wprost proporcjonalnie do kiełkującego poczucia winy. Nie mniej jednak te setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra — “muzykiem”). Wraz z wydaniem “Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że – celem spłacenia długu – moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo. Oto najnowszy z nich. “POCZTÓWKĘ” wrzucam klasycznie bez singli, teledysków i promocji, bo pilnie muszę zakończyć ten etap prac. Bo chcę skupić się na kolejnym projekcie. Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak. W sprawie ogłoszonej daty sierpniowej — mam nadzieję, że wybaczycie mi tę zmyłkę. Chodziło mi tylko i wyłącznie o premierę fizyczną. Mam nadzieję, że preorderowicze nie poczują się szczególnie urażeni. Potraktujcie ten album jako jeden wielki singiel. Teraz możecie naprawdę zdecydować, czy płyta zasługuje na dołączenie do waszej kolekcji. Na sam koniec pozwólcie, że zabrzmię jak typowy raper: dziękuję wam za wsparcie. Tylko dzięki wam mogę codziennie robić to, co kocham. Do następnego! Na zdrowie, Fifi

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

Na nowej płycie pojawili się goście, m.in. Pezet, Ras, Rosalie i Dawid Podsiadło. Z tym ostatnim Taco wystąpi 28 września na Stadionie Narodowym.

Premiera fizycznego wydania płyty „Pocztówka z WWA, lato ’19” zapowiedziana jest na 9 sierpnia 2019 roku.

Taco Hemingway zapowiedział jednocześnie, że zaczyna już prace nad kolejnym projektem. To dlatego zależało mu na tym, by jak najszybciej zakończyć etap prac pt. „Pocztówka z WWA, lato ’19”. Wydanie fizyczne albumu możecie nadal zamawiać w preorderze. Informacje znajdziecie pod tym linkiem.

Posłuchaj albumu „Pocztówka z WWA, lato ’19”:

Wersję do pobrania znajdziecie TUTAJ.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...