„Westworld” to oczko w głowie HBO i jeden z najambitniejszych seriali ostatnich lat. Nareszcie możemy zobaczyć zwiastun 3. sezonu.  

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Westworld przebojem wdarł się do świadomości fanów seriali i już od pierwszego sezonu stał się obiektem spekulacji widzów. Poszło to tak szybko, że z pewnym zaskoczeniem można było obserwować piętrzące się teorie. Gdy fialnie okazało się, że wskazówki rzucane mimochodem były prawdziwymi tropami, a nie jedynie przypadkowymi motywami i zmyłkami, to społeczność wręcz oszalała. 

Westworld w 1. sezonie zakończył się dość zaskakująco i wywrócił do góry nogami cały świat. 

A w zasadzie kilka parkowych światów. W poprzedniej serii mogliśmy oglądać konsekwencje tamtych wydarzeń i jedno stało się absolutnie jasne – serial nie chce utrzymywać za wszelką scenę status quo i opowiada historię trochę inną od tej, której się spodziewaliśmy.  

Nareszcie mamy zwiastun 3. sezonu „Westworld” 

Możemy być już pewni, że kolejna seria przedstawi nam wielką historię emancypacji hostów, czyli androidów, które początkowo zostały stworzone do zabawy. Zapewne więcej dowiemy się o tym, ja powstawały i jak wyglądała współpraca ich twórców. I chociaż serial nie budzi tak wielkich emocji, jak przy okazji premiery 1. serii, to mam wrażenie, że ten 3. sezon będzie dla „Westworld przełomowy. 

Premiera finałowej serii w przyszłym roku. Oczywiście na HBO i w HBO GO.  

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

39 odpowiedzi na “Czy to zmierzch ludzkości? Nareszcie mamy zwiastun nowego sezonu „Westworld” ”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...