The Expanse” z nowym zwiastunem. Serial science-fiction po kasacji przez amerykańską stację Syfy, trafił pod strzechę Amazon Prime Video, a nowy, 4. sezon ma być pierwszym, prezentowanym przez platformę streamingową.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozywka.blog.

Comic-Con w pełni. Od czwartku zalewają nas nowe wiadomości, zwiastuny, czy doniesienia z obleganych paneli dyskusyjnych, dotyczących głośnych seriali telewizyjnych czy nadchodzących premier kinowych. Jedną z nich są nowe informacje o serialu science-fiction, „The Expanse”.

Serial stworzony przez Marka Fergusa i Hawka Ostby’ego na podstawie serii powieści Jamesa S.A Coreya dla amerykańskiej stacji Syfy zadebiutował na antenie na początku 2016 roku. Produkcja science-fiction przypadła do gustu krytykom oraz widowni i doczekała się trzech sezonów. Potem, w maju zeszłego roku, nagle została skasowana.

Wierni fani produkcji nie zamierzali się jednak poddać i wystosowali specjalną petycję o wznowienie serialu. Na petycję odpowiedziało Amazon Prime Video, które odkupiło prawa do produkcji i rozpoczęło prace nad nowym, 4. sezonem.

Nowa seria ma posiadać dziesięć odcinków (o trzy mniej niż wszystkie poprzednie), a na ekranie zobaczyzmy nie tylko większość aktorów, wcielających się w najważniejsze postaci, ale i zupełnie nowe twarze (w tym aktora Burna Gormana, który ma wcielić się w postać Adolphusa Murtry’ego).

Teraz, w trakcie trwającego właśnie San Diego Comic-Conu zaprezentowano pierwsze materiały promocyjne, związane z nadchodzącą produkcją. Dostaliśmy pierwszy oficjalny plakat, a także świeżutki zwiastun.

The Expanse – zwiastun 4. sezonu:

Nowe odcinki mają pojawić się na Amazon Prime Video już 13 grudnia 2019 roku . Na razie dostępne są tam pozostałe trzy sezony.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

5 odpowiedzi na “„The Expanse” dostało drugie życie dzięki Amazonowi. Zobacz pierwszy zwiastun 4. sezonu serialu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...