W sieci zadebiutował właśnie najnowszy zwiastun horroru „TO: Rozdział 2”, o którym mogliśmy czytać w zagranicznych portalach kulturalnych od rana. Zwiastun premierowo pokazano bowiem na otwartym właśnie San Diego Comic-Con. Teraz materiał trafił także do sieci. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Nowy zwiastun kontynuacji głośnego filmu „To”, ukazuje dorosłe wersje bohaterów oryginału. Grupa Klubu Frajerów zbiera się, aby po raz kolejny, po 27 latach, powstrzymać demonicznego klauna Pennywise’a. Wprawdzie unieszkodliwili go pod koniec oryginalnej opowieści, ale potwór postanowił powrócić. W nowym zwiastunie okazuje się, że horror nie dobiegł jeszcze końca i bohaterowie będą musieli raz jeszcze zmierzyć się z rzeczami, których boją się najbardziej.

W „Rozdziale 2” zobaczymy Jessicę Chastain, Jamesa McAvoya, Jaya Ryana, Billa Hadera, Jamesa Ransona, Isaiaha Mustafę, a także powracającego do roli Pennywise’a Billa Skargarda. Nowy zwiastun jeszcze wyraźniej podkreśla, jak dobrze spece od castingu dobrali nowych aktorów, którzy wcielają się w dobrze nam znane postaci.

Najnowsze wideo pełne jest niepokazywanych wcześniej scen i rodzi apetyt na prawdziwą jazdę bez trzymanki. Biorąc pod uwagę niedawne zapewnienia Jessiki Chastain, że w filmie zobaczymy jedną z najkrwawszych scen w historii kinematografii, (a raczej scenę, w której na ekranie mamy zobaczyć najwięcej krwi), wszystko wskazuje na to, że fanów horroru czeka nie lada uczta.

Pierwsza część opowieści, bazującej na powieści Stephena Kinga zarobiła na świecie ponad 700 mln dolarów. Analitycy box office zakładają, że „Rozdział 2” pobije tę liczbę.

Film trafi do polskich kin 6 września, dwa dni po światowej premierze.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...