Tidal na 90 dni za mniej niż złotówkę. Sprawdźcie ofertę specjalną dla nowych użytkowników

News/Muzyka 18.07.2019
Tidal na 90 dni za mniej niż złotówkę. Sprawdźcie ofertę specjalną dla nowych użytkowników

Tidal na 90 dni za mniej niż złotówkę. Sprawdźcie ofertę specjalną dla nowych użytkowników

Jeśli nadal nie wiecie, który muzyczny serwis streamingowy wybrać, Tidal może mieć dla was podpowiedź. Platforma przygotowała specjalną letnią ofertę dla nowych użytkowników.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Muzyczne Lato z TIDAL” – to hasło przewodnie oferty. Jeśli nie korzystacie jeszcze z serwisu, jako nowi użytkownicy możecie otrzymać 90-dniowy nieograniczony dostęp do ponad 60 mln piosenek i 250 tys. plików wideo oraz playlist, ekskluzywnych treści oraz wydarzeń na żywo już od 0,99 zł.

Oferta dotyczy zarówno kont TIDAL Premium (0,99 zł za 90 dni), jak i TIDAL HiFi (1,99 zł za 90 dni). To drugie umożliwia słuchanie muzyki w jakości Masters.

By skorzystać z oferty, musicie zarejestrować się pod tym linkiem.

tidal

To jednak nie koniec letnich atrakcji. Tidal przygotował także serię konkursów STREAM 2 WIN.

Użytkownicy serwisu mogą w nich wygrać bilety na największe festiwale i wydarzenia muzyczne tego lata w Polsce. Aby wziąć udział w konkursie, należy po prostu korzystać z aplikacji mobilnej. Podczas odsłuchu konkursowych playlist czy albumów, na ekranie pojawiać się będą pop-upy kierujące do specjalnego formularza. Tam na słuchacza czekać będzie zadanie konkursowe.

Przy okazji festiwalowego lata, redakcja Tidala przygotowuje specjalne playlisty dedykowane poszczególnym wydarzeniom. Już teraz w serwisie znajdziecie m.in. playlisty z utworami artystów, którzy gościli na tegorocznym Orange Warsaw Festival czy na Open’erze. Wypatrujcie także kolejnych zestawów z muzyką, którą usłyszycie na zbliżających się festiwalach, takich jak OFF czy Fest Festival.

Platforma Tidal dostępna jest w 53 krajach. Jej biblioteka zawiera ponad 60 mln utworów i 250 tys. wysokiej jakości filmów. TIDAL dostępny w wersjach Premium i HiFi – w tym nagrania Master Quality Authenticated (MQA).

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...