Fani „Mr. Robot” w tym roku pożegnają się z ulubionym serialem. Dziś opublikowano teaser zapowiadający 4. sezon produkcji.

Pierwszy odcinek serialu „Mr. Robot” wyemitowano w maju 2015 roku. Jego główny bohater, grany przez Ramiego Maleka Elliot Alderson, jest specem od bezpieczeństwa cybernetycznego, a po godzinach także hakerem. Jego historię, a także opowieść o grupie zwanej fsociety śledziliśmy przez 3 kolejne sezony.

„Mr. Robot” – zwiastun 4. sezonu:

Elliot Alderson będzie musiał odpowiedzieć na jakże ważne, podstawowe pytanie: Czy było warto? Opublikowany klip nie zdradza nam nic a nic na temat fabuły. Wiadomo oczywiście, że Aldersona czekają kolejne rozterki i trudne decyzje.

Sam Esmail, twórca serialu, postanowił zakończyć go na 4. sezonie. W jednym z wywiadów wyznał, że po prostu nie miał pomysłu na dobrą kontynuację opowieści. Nie chciał na siłę tworzyć kolejnych epizodów. Kto wie, może to tylko jeden z wielu powodów. Innym może być fakt, że Rami Malek jest od jakiegoś czasu bardzo zajętym aktorem. Obecnie pracuje m.in. na planie nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Oprócz Ramiego Maleka, w obsadzie „Mr. Robot” znaleźli się m.in. Christian Slater, Carly Chaikin oraz Portia Doubleday. Premiera 4. sezonu „Mr. Robot” odbędzie się jesienią tego roku.

3. sezony produkcji znajdziecie na HBO GO.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Rami Malek i odpowiedzi na trudne pytania. Sprawdźcie zapowiedź 4. sezonu serialu „Mr. Robot””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...