„Yesterday”, kontynuacja „Annabelle”, film akcji z aktorami MCU i niemiecki thriller. Wiemy, co warto obejrzeć w ten weekend

Artykuł/VOD 13.07.2019
„Yesterday”, kontynuacja „Annabelle”, film akcji z aktorami MCU i niemiecki thriller. Wiemy, co warto obejrzeć w ten weekend

„Yesterday”, kontynuacja „Annabelle”, film akcji z aktorami MCU i niemiecki thriller. Wiemy, co warto obejrzeć w ten weekend

Drugi weekend lipca oferuje w wiele ciekawych premier, zarówno w kinie, jak i platformach VOD czy telewizji. Podpowiadamy, na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Lato w pełni, wakacje też. Dla wielu osób to także sezon urlopowy. To doskonała okazja, aby wybrać się do kina, bądź zrelaksować w domu przed telewizorem, komputerem, czy pod chmurką z tabletem. Zwłaszcza, że znów jest w czym wybierać.

Co obejrzeć w weekend?

Yesterday

Gdyby świat nie znał Beatlesów, to ktoś musiałby ich przecież wymyślić. Taki jest mniej więcej punkt wyjścia opowieści Danny’ego Boyle’a. Oto młody mężczyzna budzi się pewnego dnia i orientuje się, że jest jedyną osobą na całej Ziemi, która kojarzy hity słynnego zespołu z Liverpoolu. Rozpocznie się urokliwa opowieść o sile muzyki oraz uczuć, które one wywołują. Komedia z elementami musicalu, z której wyjdziemy roztańczonym krokiem.

Film już w kinach.

Annabelle wraca do domu

Trzecia część serii o słynnej zabójczej laleczce, która jest żądna krwi. I nie, nie mowa o „Laleczce” Chucky. „Annabelle wraca do domu” rozpoczyna się w momencie, w którym Warrenowie wracają do domu i zamykają zabójczą lalkę w specjalnej gablocie. Traf chce, że podczas wyjazdu, opiekunka ich dziecka postanowi zajrzeć do odosobnionego pokoju artefaktów i otworzy drzwiczki, chroniące wszystkich przed niebezpieczeństwem. Rozpocznie się walka o życie.

Film już w kinach.

Stuber

To miał być zwykły dzień dla przeciętnego kierowcy Ubera. Do czasu, gdy do jego auta nie wsiadł mężczyzna, który jest detektywem i ma właśnie trudną sprawę do rozwiązania. Rozpocznie się szalona dawka akcji, okraszona sporą ilością humoru, a w jej centrum staną całkowicie odmienni, diametralnie różni bohaterowie. Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu.

Film już w kinach.

Point Blank

Film akcji z Anthonym Mackiem i Frankiem Grillo (obaj świetnie znani ze swoich ról w produkcjach Marvel Cinematic Universe), w którym zwyczajny pielęgniarz będzie musiał pomóc oskarżonemu o morderstwo mężczyźnie w walce ze skorumpowanymi gliniarzami i bandytami, którzy na niego polują. Rozpędzone kino akcji.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Porwane Stelli

Stella zostaje porwana na zwykłej ulicy. Teraz leży skuta i zakneblowana na łożku w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu. Dziewczyna będzie musiała użyć swojego sprytu i inteligencji, aby wydostać się z ciężkiej sytuacji, w której się znalazła. Niemiecki thriller z aktorami prześmiewczych komedii z serii „Fuck You, Goethe”.

Film już dostępny na platformie Netflix.

You, Me, Her – sezon 4

Czwarty sezon serialu o parze, która w ramach urozmaicenia swojego życia seksualnego, zatrudniła panią do towarzystwa, po czym sprawy mocno się skomplikowały. Komediodramat dotykający kwestii bliskości, seksualności, potrzeb jednostki, pary i rodziny, który w ciekawy sposób zarysowuje problemy swoich bohaterów.

Cztery sezony serialu już dostępne na platformie Netflix.

Magicy – 3 sezony

Trzy sezony serialu stacji SyFy o grupie uczniów prestiżowej szkoły magii w Nowym Yorku, skupiające się nie tylko na codziennych problemach w grupie, ale i na zagrożeniu, które zdaje się wisieć w powietrzu. Produkcja bazuje na popularnej serii książek Leva Grossmana, „The Magicians”.

Trzy sezony serialu już dostępne na platformie HBO GO.

Co poza tym?

TVN oferuje film fantasy dla młodzieży, „Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna” (sobota, TVN, 20:10). Chwilę później TVP Kultura pokaże klasycznego „Maratończyka” z Dustinem Hoffmanem i Laurencem Olivier (TVP Kultura, sobota, 20:20) Godzinę później będziemy mogli za to zobaczyć horror z elementami filmu akcji, „Ja, Frankenstein” (TVP, sobota, 21:30).

W niedzielę TVN pokaże „Władcę Pierścieni: Dwie Wieże” (TVN, niedziela, 20.00). W tym samym czasie na TVN 7 rozpocznie się oscarowa „Infiltracja” Martina Scorsese (TVN7, niedziela, 20:00). Godzinę później na Canal+ zobaczymy nastomiast czarną komedię „Śmierć Stalina” (Canal+, niedziela, 21:00).

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...