Nowy serial dramatyczny HBO. Produkcja „Nasi chłopcy” opowie o początkach konfliktu w Strefie Gazy

Artykuł/Seriale 10.07.2019
Nowy serial dramatyczny HBO. Produkcja „Nasi chłopcy” opowie o początkach konfliktu w Strefie Gazy

Nowy serial dramatyczny HBO. Produkcja „Nasi chłopcy” opowie o początkach konfliktu w Strefie Gazy

„Nasi chłopcy” to nowy miniserial, bazujący na prawdziwych wydarzeniach, które doprowadziły do wybuchu konfliktu w Strefie Gazy. Serial powstał w ścisłej współpracy HBO z izraelskim Keshet Studios.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Serial został wyprodukowany przez izraelskie Keshet Studios, w ścisłej współpracy z HBO. 10-odcinkowy miniserial skupi się na wydarzeniach z 2014 roku, gdy trójka żydowskich nastolatków została porwana, a następnie zamordowana przez bojowników Hamasu.

Mieszkańcy Izraela byli zszokowani, wstrząśnięci i wściekli. Gdy dwa dni później odnaleziono spalone ciało palestyńskiego nastolatka, wiadomo było, że większy konflikt będzie nieunikniony. Rozpoczęło się śledztwo, prowadzone przez agenta izraelskich służb specjalnych.

Produkcja HBO przybliża newralgiczny punkt w historii Izraela i próbuje ukazać przyczyny obecnego konfliktu w Strefie Gazy.

Jak czytamy w oficjalnym opisie serialu:

„Nasi chłopcy” opowiadają o śledztwie w sprawie morderstwa Muhammada Abu Khdeira i przedstawiają historię wszystkich zaangażowanych w nią osób – zarówno Żydów, jak i Arabów – których życie już na zawsze zostało zmienione przez te zdarzenia.

Twórcami produkcji są Hagai Levi (seriale „The Affair”, „Terapia”), Joseph Cedar („Przypis”) i Tawfik Abu-Wael („Pragnienie”).

Premiera serialu „Nasi chłopcy” przewidziana jest na 13 sierpnia 2019 roku.

Wtedy do serwisu streamingowego HBO GO trafią dwa pierwsze odcinki. Kolejne pojawiać się będą co tydzień, we wtorki. Zaplanowano także premierę w telewizyjnym HBO3 i przypadnie ona na wrzesień.

Teksty, które musisz przeczytać:

Mogą pojawić się zmiany jakości i prędkości streamingu HBO GO

HBO poinformowało, że należy się spodziewać odwołanych lub opóźnionych premier w HBO GO. Dodatkowo technicy monitorują obciążenie przepustowości łączy, co oznacza, że prawdopodobnie, prędzej lub później, pojawią się zmiany w prędkości lub jakości streamingu serwisu.

News/VOD 07.04.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...