Niedźwiedź w klatce to idealna zabawka dla fanów filmu „Midsommar. W biały dzień”

News/Film 10.07.2019
Niedźwiedź w klatce to idealna zabawka dla fanów filmu „Midsommar. W biały dzień”

Niedźwiedź w klatce to idealna zabawka dla fanów filmu „Midsommar. W biały dzień”

Horror „Midsommar. W biały dzień” święci triumfy w kinach, a amerykański dystrybutor A24 po raz kolejny pokazuje, że świetnie zna się na marketingu.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Midsommar. W biały dzień” Ariego Astera pojawił się w polskich i światowych kinach w zeszłym tygodnu. Od tamtej pory zewsząd zbiera pozytywne recenzje. Film opowiada o nietypowej wyprawie grupy przyjaciół na szwedzkie święto przesilenia letniego, które jednak całkowicie wymyka się spod kontroli przybyszów. Film urzeka pięknymi zdjęciami polskiego operatora Pawła Pogorzelskiego oraz nietuzinkowym sposobem prowadzenia opowieści, który podbija mocne strony reżyserii Ariego Astera, doskonale widoczne już w „Dziedzictwo. Hereditary”.

Teraz, na oficjalnym koncie amerykańskiego dystrybutora A24 pojawił się humorystyczny filmik, nawiązujący do jednej z najzabawniejszych scen produkcji.

Chodzi o moment, w którym bohaterowie, przechadzając się po malowniczym miasteczku i nagle mijają niedźwiedzia zamkniętego w klatce. Jeden z nich jest wyraźnie zaaferowany, gdyż w trakcie obchodu okolicy gospodarze nawet słowem nie zająknęli się na temat tego, że właśnie mijają groźne zwierzę zamknięte w małej przestrzeni.

– A więc mamy zignorować fakt, że macie tutaj niedźwiedzia w klatce?

– A o czym tu mówić? To niedźwiedź w klatce! – padnie z ekranu.

Teraz dystrybutor, firma A24 mówi, że nie należy ignorować zwierzęcia. Ba! Można je nawet kupić w limitowanej edycji kolekcjonerskiej zabawki. Seria jest tak limitowana, że wyprodukowano jedynie 75 sztuk, w cenie 32$. Figurki rozeszły się z oficjalnego sklepu dystrybutora w zaledwie kilka minut.

Niedźwiedź w klatce - zabawka promująca Midsommar. W biały dzień

Pewnie to wielka zasługa chwytliwego dżingla reklamowego, który pojawił się ostatnio w Internecie. Pytaniem pozostaje jedynie, czy „niedźwiedzia w klatce” kupili przedstawiciele rodziny Grahamów, znanych z „Hereditary. Dziedzictwo”. Nie mogę pozbyć się wrażenia, że taka zabawka idealnie wpasowałaby się do pięknego modelu domu, który mogliśmy oglądać w tamtym filmie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...