Sprawdź piątkowe nowości na Netfliksie i dowiedz się, co obejrzeć po pracy. Wśród premier „Shaft” czy „7Seeds”

News/VOD 28.06.2019
Sprawdź piątkowe nowości na Netfliksie i dowiedz się, co obejrzeć po pracy. Wśród premier „Shaft” czy „7Seeds”

Sprawdź piątkowe nowości na Netfliksie i dowiedz się, co obejrzeć po pracy. Wśród premier „Shaft” czy „7Seeds”

Piątek to pierwszy dzień weekendu oraz moment aktualizacji serwisów streamingowych o nowe treści. Na Netfliksie pojawiło się jedenaście nowych premier. Sprawdźcie, co warto obejrzeć po pracy.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Piątkowe nowości na Netfliksie – sprawdź, co warto obejrzeć:

Shaft

Komedia sensacyjna, nawiązująca do słynnej serii o tym samym tytule. Kiedy młody chłopak prosi o pomoc swego ojca i dziadka, aby ci wprawieni w boju mężczyźni umożliwili mu rozwiązanie specyficznego problemu, z początku nawet nie wie, w jak poważny interes się pakuje. Ciekawa intryga staje się przyczynkiem do zbadania różnic pokoleniowych między trzema mężczyznami, którzy dzierżą to samo charakterystyczne imię – John Shaft. W filmie po raz kolejny zobaczymy oryginalnego Shafta – Richarda Roundtree, a także Samuela L. Jacksona, który wcielał się w tę postać w wersji z 2000 roku. Pierwszy raz w tytułowej roli zobaczymy za to Jessiego T. Ushera. Spotkanie to będzie niezwykle edukujące, zarówno dla bohaterów, jak i samego widza.

Film jest już dostępny.

7 Seeds

Ziemia dąży ku zagładzie. Japońscy naukowcy, antycypując zagrożenie, decydują się zahibernować kilka grup ludzi i umieścić je w specjalnych kapsułach, rozmieszczonych w różnych regionach kraju. Działanie ma na celu umożliwienie repopulacji kontynentu, gdy po wielu latach poszczególne grupki zostaną wybudzone ze śpiączki. Opowieść science-fiction, która stawia także pytania o zmiany w ludzkiej psychice pod wpływem katastrofalnych zdarzeń.

Serial jest już dostępny.

Patologie medycyny sądowej

Serial Netfliksa Patologie medycyny sądowej

Pierwszy sezon fabularyzowanego dokumentu, który przywodzi na myśl metody stosowane w różnych wariacjach serialu „CSI. Kryminalne Zagadki”. Produkcja skupia się na metodach, stosowanych w medycynie sądowej, aby na ich podstawie orzec czyjąś winę, bądź oczyścić z zarzutów. Twórcy serii zadają pytanie o skuteczność stosowanych oraz o odpowiedzialność sędziów i organów śledczych, powołujących się na te dane.

Serial jest już dostępny.

Pełna lista premier 28/06/19:

 • Screwball
 • Dope: sezon 3
 • Instant Hotel: sezon 2
 • Paquita Salas: sezon 3
 • Motown Magic: sezon 2
 • Family Businness: sezon 1
 • Patologie medycyny sądowej
 • The Chosen One
 • 7 Seeds
 • Shaft
 • ANIMA

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

22 odpowiedzi na “Sprawdź piątkowe nowości na Netfliksie i dowiedz się, co obejrzeć po pracy. Wśród premier „Shaft” czy „7Seeds””

 1. Patologie medycyny sądowej – Po pierwszym odcinku mogę stwierdzić, że ta produkcja to patologia. Szkoda czasu, kolejna produkcja Netflixa próbująca nieudolnie grać na emocjach widza połączona z myśleniem życzeniowym twórcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...