Chciałeś obejrzeć film lub serial na HBO GO i nie możesz? Spokojnie, to tylko awaria

News/VOD 26.06.2019
Chciałeś obejrzeć film lub serial na HBO GO i nie możesz? Spokojnie, to tylko awaria

Chciałeś obejrzeć film lub serial na HBO GO i nie możesz? Spokojnie, to tylko awaria

Jeśli właśnie zamierzaliście nadrobić zaległości na HBO GO i obejrzeć na przykład nowe odcinki „Wielkich kłamstewek” czy „Euforii”, które pojawiły się w ten poniedziałek, musicie się wstrzymać. Serwis ma awarię, a problemy zgłaszają użytkownicy platformy z całej Polski.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Wielu widzów, którzy korzystają z usługi HBO GO, narzeka na jej awaryjność. Rzeczywiście, serwis, zarówno w wersji na desktop jak i w wersji mobilnej, ma problemy np. z odtwarzaniem danych odcinków produkcji czy pojawianiem się epizodów seriali w innym czasie u różnych użytkowników. Czasem zdarza się i tak, że dany tytuł nie chce odtworzyć się w wersji na przeglądarki, a w aplikacji już działa. To nierzadko sprawia, że techniczne problemy serwisu kładą się cieniem na same pozycje w ofercie streamingowej, które są wysokiej jakości, a takie seriale jak „Czarnobyl” czy wspomniane już „Wielkie kłamstewka” są na to doskonałymi dowodami.

HBO GO nie działa. Awarie w całej Polsce.

hbo go nie działa
Screen ze strony downdetector.pl

Teraz jednak awaria dotknęła zarówno desktopową wersję serwisu jak i aplikację na urządzenia mobilne.

Strona serwisu co prawda uruchamia się, jednak nie pokazują się nam niektóre miniatury produkcji. Przy próbie włączenia jakiegokolwiek filmu czy serialu dostajemy komunikat o błędzie.

hbo go nie działa polska
Screen ze strony hbogo.pl

Jeśli chodzi o aplikację na urządzenia mobilne, w ogóle nie da się jej uruchomić. Przy próbie włączenia pojawia się nieustannie komunikat o niemożliwości nawiązania połączenia.

hbo go aplikacja nie dziala
Screen z aplikacji HBO GO

Awarię HBO GO, a także innych serwisów, jeśli takie by się pojawiły, możecie śledzić na stronie Downdetector.pl, na której można zgłaszać błędy pojawiające się na platformie. Dzisiejsza awaria trwa od godzin wieczornych i do tej pory zostało wysłanych około tysiąca zgłoszeń, komunikujących problemy z działaniem HBO GO.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z polskim oddziałem HBO, gdy tylko otrzymamy komentarz w sprawie awarii i jej usunięcia, poinformujemy was o tym w tym tekście.

[Aktualizacja, 27.06.2019, 8:10]

Z informacji pozyskanych ze strony Downdetector.pl wiemy, że liczba błędów i problemów z serwisem spadła, ale mogą one jeszcze gdzieniegdzie występować. Poniżej aktualna mapa.

[Aktualizacja, 27.06.2019, 12:00]

Wygląda na to, że HBO uporało się już z awarią. Zarówno Downdetector.pl, jak i doniesienia od użytkowników mówią, że problemy ustąpiły.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

106 odpowiedzi na “Chciałeś obejrzeć film lub serial na HBO GO i nie możesz? Spokojnie, to tylko awaria”

 1. Ostatnio zniknęła z mojej listy połowa pozycji, którą musiałem odtwarzać ręcznie (o części tytułów pewnie zapomniałem). Od HBO dowiedziałem się, że pozycje na niej umieszczone usuwane są z niej automatycznie po 60 dniach. WTF. Tej durnoty komentować nawet nie ma sensu, ale jestem ciekaw, czemu nikt w blogosferze o tym nawet nigdy nie wspomniał?

 2. HBO Go na smart tv to jakaś parodia vod.
  Seriale/Filmy się wysypują, aplikacja wyłącza, nie wraca do momentu wyłączenia/ zakończenia oglądania. Pokazuje problem z łączem mimo, że wszystkie inne apki na tv działają. Raz aplikacja potrafi działać przez 1.5h a innym razem co 5min się sypie.
  Jedyne rozwiązanie to wył/wł tv.
  Aktualizacje tv, apki, restart smarthub, restart tv nic nie dają to jest po prostu farsa.
  Wątek na stronie samsunga ma ponad 100stron każdy narzeka.

 3. Dlatego od dawna powtarzam, ze warto subskrybować jedynie Netflix. Wszystkie pozostale serwisy nie sa tego warte ze wzgledu na glownie kwestie techniczne i interfejs.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...