Ostatniego dnia roku szkolnego Netflix postanowił zrobić nie lada niespodziankę użytkownikom i ogłosić powrót swojej świetnej hiszpańskojęzycznej produkcji – serialu „Szkoła dla elity”.

Nie po raz pierwszy Netflix pokazuje, że potrafi umiejętnie budować promocję swoich produkcji. Tym razem ogłoszenie o czasie powrotu serialu „Szkoła dla elity” dostaliśmy w formie kręconego smartfonem klipu, w którym dwójka aktorów przekazuje informację swoim fanom.

Z nowego materiału promocyjnego wynika, że „Szkoła dla elity” powróci z drugim sezonem już po wakacjach, we wrześniu. W tym momencie nieznana jest jeszcze dokładna data premiery nowych odcinków, gdyż Miguelowi Bernardeau (serialowy Guzman) i Dannie Paoli (serialowa Lu), zabrakło baterii w telefonie, na którym nagrywali ogłoszenie.

Biorąc pod uwagę umiejscowienie akcji w murach szkoły, możemy założyć jednak, że data powrotu korespondować będzie z początkiem roku szkolnego w hiszpańskich placówkach edukacyjnych, który przypada na drugi tydzień września.

„Szkoła dla elity”, której premierowe odcinki pojawiły się na platformie Netflix na początku października 2018, szybko zjednała przychylność widzów i krytyków. Widzów przyciągnęło szczególne podejście do tematu, chwilami przywodzące na myśl rozwiązania z pierwszych sezonów młodzieżowych hitów takich jak „Riverdale” czy „Gossip Girl”.

Pierwszy sezon zakończył się w dramatyczny sposób, jedynie częściowo wyjaśniając zagadkę tajemniczej śmierci, wokół której toczyła się akcja premierowych odcinków. Teraz przyjdzie czas na rozliczenia z przeszłością oraz ciężkie konsekwencje, które spadną na bohaterów.

Pierwszy sezon “Szkoły dla elity” dostępny jest już na platformie Netflix, drugi trafi tam we wrześniu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...