Netflix często kończy życie swoich seriali na dwóch sezonach. Premiera trzeciej odsłony jest więc najlepszym dowodem na popularność i jakość produkcji. Już wkrótce w serwisie VOD zadebiutuje 3. sezon „GLOW”. Firma właśnie pochwaliła się pierwszymi fragmentami nowych odcinków.

Amerykański wrestling to jeden z tych wynalazków, które za oceanem cieszą się nieporównywalnie większą popularnością. W Polsce to nietypowe połączenie sportu walki i aktorstwa nigdy nie było szczególnie dobrze znane czy rozumiane. I to mimo, że takie postaci jak Hulk Hogan, Dwayne „The Rock” Johnson, John Cena czy „Stone Cold” Steve Austin zrobiły ogromną karierę również w Hollywood.

Wiele w temacie świadomości polskich widzów Netfliksa zmienił serial „GLOW”, który opowiada o grupie kobiecych wrestlelek należących do tytułowego stowarzyszenia (GLOW naprawdę istniało). Produkcja szybko zyskała sobie dużą popularność, zwłaszcza, że w momencie jej debiutu serwis mógł pochwalić się stosunkowo niewielką liczbą komedii. Już wkrótce dzieło Lizy Flahive i Carly Mensch otrzyma 3. sezon.

Nowe odcinki zabiorą bohaterów serialu do szalonego Las Vegas lat 80.

Nowy sukces i zwiększona liczba występów będą wiązać się jednocześnie z ekscytacją i nerwami części grupy. Ale oprócz wydarzeń związanych z pracą i nowymi wyzwaniami artystycznymi (podobnie jak w obu poprzednich sezonach) nie zabraknie też romansów, zdrad, nowych miłości i przyjaźni wystawionych na ciężką próbę. Fani produkcji z pewnością będą jednak trzymać kciuki za to, żeby Ruth, Debbie i Sam znalazły szczęście pomimo mniejszych i większych problemów, na jakie zostaną narażone w Las Vegas.

W obsadzie 3. sezonu nie zabraknie twarzy znanych z wcześniejszych odcinków. Serial Netfliksa może pochwalić się współpracą z Alison Brie, Betty Gilpin, Sydelle Noe, Britney Young i Markiem Maronem. Oprócz nich do produkcji powrócą Shakira Barrera, Kimmy Gatewood, Rebekka Johnson, Sunita Mani oraz Kate Nash. Nową gwiazdą produkcji będzie za to znana m.in. z „Soku z żuka”, „Thelmy i Louise” czy „Stuarta Malutkiego” Geena Davis.

Nowy sezon „GLOW” pojawi się na Netfliksie już 9 sierpnia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...