Niemiecki przebój Netfliksa już niedługo powróci z nowymi odcinkami. Otrzymaliśmy kolejną zapowiedź serialu. Wygląda na to, że „Dark” będzie jeszcze bardziej pogmatwany niż wcześniej.

„Dark” to rodzinna saga z nadprzyrodzonym wątkiem, będąca jednocześnie jednym z najpopularniejszych nieanglojęzycznych seriali Netfliksa.

Drugi sezon kontynuuje opowieść o czterech rodzinach żyjących w małej społeczności oraz ich próbach zmiany własnego losu. W ciągu ośmiu nowych jednogodzinnych odcinków doświadczają tego, jak każda decyzja nieodwracalnie wpływa na teraźniejszość, przeszłość i przyszłość.

Jonas jest uwięziony w przyszłości i desperacko próbuje powrócić do roku 2020. Tymczasem jego przyjaciele Martha, Magnus i Franziska próbują odkryć, w jaki sposób Bartosz jest zaangażowany w tajemnicze incydenty w ich małym rodzinnym mieście Winden. Coraz więcej ludzi jest wciąganych w wydarzenia zaaranżowane przez tajemniczą postać, która pozornie kontroluje wszystko, co jest połączone w różnych strefach czasowych.

„Dark” – zapowiedź 2. sezonu:

Na ekran powróci znana obsada, ale dołączyło do niej kilka nowych twarzy. Wśród nich znaleźli się Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer oraz Sylvester Groth.

Nowa seria rozwiąże tajemnicę, z którą pozostawił nas 1. sezon. Zobaczymy więc jak wygląda świat, do którego udał się Jonas. Wcześniejsza z opublikowanych przez serwis zapowiedzi każe nam myśleć, że serial został obliczony łącznie na trzy sezony. Nie zostało to jednak oficjalnie potwierdzone, zatem historia „Dark” może się jeszcze różnie potoczyć.

„Dark” powróci z nowym sezonem 21 czerwca na platformie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...