Koreański eksperyment i nowojorski pop. Premiery muzyczne tygodnia

Artykuł/Muzyka 08.06.2019
Koreański eksperyment i nowojorski pop. Premiery muzyczne tygodnia

Koreański eksperyment i nowojorski pop. Premiery muzyczne tygodnia

Rap od Future, koreański folk od Jambinai i psychodeliczny pop od Yeasayer. Sprawdźcie najciekawsze premiery muzyczne tygodnia.

Premiery muzyczne tygodnia:

Yeasayer – Erotic Reruns

Piąty album nowojorskiego zespołu, następca „Amen & Goodbye” z 2016 roku – krążka, który przeszedł trochę bez echa. „Erotic Reruns” to niespełna pół godziny trochę pokręconego, psychodelicznego, pełnego radości popu.

Aurora – A Different Kind Of Human (Step 2)

Nowe wydawnictwo Aurory to następca EP-ki „Infections of a Different Kind (Step 1)”, wydanej w zeszłym roku. Młoda norweska artystka, obdarzona intrygującym aksamitnym głosem, serwuje kolejny zestaw synth-popowym kawałków, z silnymi akcentami barokowego popu.

Jambinai – ONDA

„ONDA” to 3. album długogrający założonego w 2009 roku w Seulu zespołu. Członkowie tria w swojej twórczości posługują się m.in. tradycyjnymi koreańskimi instrumentami, takimi jak piri czy geomungo (rodzaj cytry).

Future – SAVE ME

Nayvadius DeMun Wilburn, bo tak naprawdę nazywa się amerykański raper, urodził się w 1983 roku w Atlancie. EP-ka „Save Me” jest następcą jego 7. albumu długogrającego pt. „The Wizrd”, wydanego w styczniu tego roku. Na nowym wydawnictwie znajdziecie całkiem rozbudowany zestaw zawierający trap, nieśpieszne beaty i wciągające melodie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...