Wkrótce, bo jeszcze w tym miesiącu, na platformę Netflix trafi 3. sezon „Jessiki Jones”, który jednocześnie będzie ostatnim. W sieci pojawił się jego zwiastun.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Dla nikogo tajemnicą nie powinno być to, że już kilka miesięcy temu skasowane zostały wszystkie marvelowskie seriale, które były obecne w serwisie Netflix. Ostatnim z tych tytułów z nowymi odcinkami jest właśnie „Jessica Jones”.

Będzie to domknięcie historii superbohaterki. W przeciwieństwie do poprzednich serialowych produkcji Marvela, tutaj scenarzyści pisali 3. sezon wiedząc, że ten będzie ostatnim. Nie powtórzy się więc sytuacja, gdy pracowano nad kolejnymi epizodami i sami twórcy zostali zaskoczeni decyzją o skasowaniu ich produkcji.

Jessica Jones – zwiastun 3. sezonu:

Zwiastun jest dość tajemniczy, ale dosyć jasno daje nam do zrozumienia, że główny konflikt finałowego sezonu będzie się rozgrywać między Jones a Gregorym Sallingerem, czyli bezlitosnym seryjnym mordercą. Trish i Jessica będą musiały ze sobą współpracować, aby go pokonać. Druzgocąca strata ujawni jednak ich sprzeczne wyobrażenia na temat tego, czym jest heroizm, stawiając siostry na kursie kolizyjnym, który na zawsze je odmieni.

Do swoich ról powracają oczywiście Krysten Ritter i Rachael Taylor, zaś w czarny charakter wcieli się Jeremy Bobb. Ponadto na ekranie zobaczymy Carrie-Anne Moss, Eka Darville’a, Benjamina Walkera, Saritę Choudhury, Tiffany Mack, Jessikę Frances Dukes, Aneesh Sheth i Rebeccę DeMornay.

„Jessica Jones” z 3. sezonem pojawi się w serwisie Netflix 14 czerwca tego roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Trening z Wiedźminem. Henry Cavill tłumaczy, jak osiągnął sylwetkę Geralta z Rivii do serialu Netfliksa

Geralt z Rivii to postać, która cieszy się w naszym kraju szczególnym poważaniem. Dlatego dla wielu osób „Wiedźmin” Netfliksa mógł być tylko tak dobry jak aktor odtwarzający główną rolę. Henry Cavill właśnie zdradził, w jaki sposób osiągnął muskulaturę godną łowcy potworów i przy okazji wspomniał odbywające się w Budapeszcie zdjęcia do produkcji.

News/Seriale 18.06.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...