Brokilon, driady i Ciri. Nowe zdjęcia z planu „Wiedźmina” dostarczają sporo informacji

News/Seriale 04.06.2019
Brokilon, driady i Ciri. Nowe zdjęcia z planu „Wiedźmina” dostarczają sporo informacji

Brokilon, driady i Ciri. Nowe zdjęcia z planu „Wiedźmina” dostarczają sporo informacji

Zdjęcia do „Wiedźmina” dobiegły już końca, ale wygląda na to, że do sieci wciąż przedostają się fotografie z planu. Na nowych materiałach widzimy prawdopodobnie las Brokilon oraz Lwiątko z Cintry.

O fabule serialu Netfliksa zbyt wiele nie wiadomo, oprócz tego, że ma czerpać z dwóch tomów opowiadań Andrzeja Sapkowskiego, czyli z „Ostatniego życzenia” i „Miecza przeznaczenia”. W ostatnim z wymienionych znalazło się opowiadanie o tym samym tytule i prawdopodobnie będzie ono przedstawione w serialu od czerwonego N.

Na kartach książki Geralt zostaje wynajęty przez króla Venzlava z Brugge, by zanieść poselstwo do Brokilonu, ogromnego lasu leżącego na ziemiach owego króla. Tam też bohater po raz pierwszy spotkał Ciri.

W Dziecko Niespodziankę, bo tak nazywana jest też Ciri, na ekranie wciela się Freya Allan.

Najprawdopodobniej właśnie ją widzimy na jednym ze zdjęć wykonanych na planie na La Palmie w lesie Los Tilos. Fotografie dostarczył portal Redanianintelligence, który zbiera nieoficjalne informacje dotyczące „Wiedźmina”.

Brokilon to królestwo driad, zaś opublikowane przez portal zdjęcia prawdopodobnie zdradzają co nieco z ich wyglądu. Widzimy rodzaj peruki imitujący gałęzie i korzenie, który dodatkowo jest oblewany ciemną cieczą, aby nadać przedmiotowi więcej charakteru.

View post on imgur.com

Nie zdradzono informacji castingowych dotyczących scen realizowanych w Brokilonie. Dziennikarze portalu dotarli jedynie do informacji, że w wojowniczą driadę wcieli się Raquel Amegashie. Jej postać będzie strzec świętego lasu driad,. To miejsce, do którego wstępu nie ma żaden mężczyzna, chyba że porwany przez driady w celach rozrodczych. Będzie to jednak niewielka rola. Aktorka jest jednak przypisana do epizodu 5., więc być może to właśnie on przedstawi wydarzenia z „Miecza przeznaczenia”.

Pozostaje nam czekać na oficjalne materiały dotyczące serialu, dzięki którym być może będziemy mogli mówić o faktach, zamiast snuć kolejne spekulacje.

„Wiedźmin” trafi na platformę Netflix pod koniec 2019 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Netflix zmienił zbroje Nilfgaardczyków z 1. sezonu „Wiedźmina”. Potwierdzają to nowe zdjęcia z planu

Premierowy sezon serialu „Wiedźmin” nie był zdecydowanie serialem idealnym. Fani Geralta z Rivii narzekali na kilka różnych aspektów, a jednym z nich był dizajn niektórych postaci, zwłaszcza tych należących do armii Nilfgaardu. Na szczęście Netflix i producenci wysłuchali narzekań fanów i zmienili wygląd zbroi, co potwierdzają zdjęcia z planu.

News/Seriale 29.10.2020

Dołącz do dyskusji (3)

44 odpowiedzi na “Brokilon, driady i Ciri. Nowe zdjęcia z planu „Wiedźmina” dostarczają sporo informacji”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...