Netflix strzelił brawurowego gola, promując „Dom z papieru”. W przerwie finału Ligi Mistrzów wyświetlono zapowiedź 3. sezonu hiszpańskiego serialu, a w niej pojawił się Krzysztof Piątek.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Piłkarz klubu A.C. Milan i jednocześnie zawodnik polskiej reprezentacji w cieszącej się ogromną popularnością produkcji Netfliksa? Brzmi świetnie, ale nic z tych rzeczy. Obecność Piątka w zapowiedzi miała związek wyłącznie z okolicznościami, w jakich ta została wyświetlona, czyli w przerwie spotkania drużyny Liverpoolu i Tottenhamu.

To kolejny dowód na to, jak dobrze czerwone N radzi sobie w kwestiach marketingowych. Specjaliści platformy nie raz już nas zaskoczyli swoimi działaniami promocyjnymi, a także niejednokrotnie sięgali po polskie gwiazdy.

Dom z papieru – zapowiedź z Krzysztofem Piątkiem:

O fabule nowego sezonu mamy szczątkowe informacje. Wiemy jedynie, że ktoś z ekipy słynnego gangu zostanie aresztowany przez policję i będzie przetrzymywany w nieznanym miejscu, a reszta postanowi coś z tym zrobić. Nie wiadomo jednak, o kogo chodzi, na odpowiedź przyjdzie nam poczekać do wakacji, gdyż „Dom z papieru” pojawi się na platformie Netflix 19 lipca.

W serialu grają m.in.: Ursula Corbero (Tokio – postać pełniąca funkcję narratora), Alvaro Morte (Profesor), Paco Tous (Moskwa) Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Darko Peric (Helsinki), Roberto Garcia Ruiz (Oslo), Itziar Ituño (inspektor Raquel Murillo), Esther Acebo (Mónica Gaztambide), Enrique Arce (Arturo Román), María Pedraza (Alison Parker).

Dotychczasowe odcinki „Domu z papieru” są dostępne na platformie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...