Spotkanie z Puchatkiem i przyjaciółmi po wielu latach. „Krzysiu, gdzie jesteś?” od dzisiaj na HBO GO

News/VOD 02.06.2019
Spotkanie z Puchatkiem i przyjaciółmi po wielu latach. „Krzysiu, gdzie jesteś?” od dzisiaj na HBO GO

Spotkanie z Puchatkiem i przyjaciółmi po wielu latach. „Krzysiu, gdzie jesteś?” od dzisiaj na HBO GO

Od kilku lat Disney coraz mocniej rozkręca strategię przerabiania swoich klasycznych animacji na aktorskie lub generowane komputerowo wersje. „Krzysiu, gdzie jesteś?” to kolejny z tego typu filmów. Historia ponownego spotkania dorosłego Christophera Robina z Kubusiem Puchatkiem i przyjaciółmi od dzisiaj na HBO GO.

Kubuś Puchatek to dla wielu osób urodzonych w latach 80. i 90. jeden z najważniejszych bohaterów ich dzieciństwa. To właśnie wtedy opowieść A.A. Milnego w disneyowskiej wersji przeżywała największą popularność. Dlatego nikogo nie zaskoczyło, że w ramach inicjatywy przerabiania dawnych hitów wytwórnia w pewnym momencie sięgnie również po bohaterów ze Stumilowego Lasu.

„Krzysiu, gdzie jesteś?” nie miało jednak przypominać klasycznych opowieści o Puchatku. Twórcy produkcji postanowili skoncentrować się na postaci Krzysia Robina, który w klasycznych bajkach często pozostawał na uboczu głównej opowieści. W roli dorosłego Christophera wystąpił Ewan McGregor, a sam film opowiedział o ponownym spotkaniu dorosłego mężczyzny z ukochanymi przyjaciółmi z dzieciństwa.

Film „Krzysiu, gdzie jesteś?” jest już dostępny na HBO GO, a będzie można go też dzisiaj obejrzeć o godz. 20:10 na HBO.

Mężczyzna poświęca się pracy, przez co zaniedbuje ukochaną rodzinę. W tym momencie budzie się Puchatek, ale nie może znaleźć reszty zwierząt ze Stumilowego Lasu. Dlatego postanawia odnaleźć dawnego przyjaciela i naprawić zerwane więzi. Okazuje się to być zdecydowanie trudniejsze niż myślał, ale przecież miś o bardzo małym rozumku nigdy się nie poddawał i nie zamierza zrobić tego tym razem.

Produkcja zadebiutowała w kinach w sierpniu 2018 roku i od tego czasu zarobiła 197 mln dol. w światowym box office (choć zakazano jego publikacji w Chinach) . Dzięki temu „Krzysiu, gdzie jesteś?” stał się najbardziej dochodowym ze wszystkich filmów o Kubusiu Puchatku. Został też nominowany do Oscara w kategorii „Najlepsze efekty specjalne”, choć recenzje zebrał przeważnie mieszane. W obsadzie dzieła oprócz McGregora pojawili się też Hayley Atwell, Mark Gatiss i podkładający głos pod animowanych bohaterów Jim Cummings, Toby Jones i Peter Capaldi.

  • Czytaj także: „Krzysiu, gdzie jesteś?” to niejedyny filmowy hit, jaki pojawi się w czerwcu na HBO. Sprawdźcie pełną ofertę platformy VOD.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...