To prawdziwy Dzień Dziecka. Aż 15 nowości w serwisie HBO GO

Artykuł/Film 01.06.2019
To prawdziwy Dzień Dziecka. Aż 15 nowości w serwisie HBO GO

To prawdziwy Dzień Dziecka. Aż 15 nowości w serwisie HBO GO

HBO GO zgotowało swoim abonentom prawdziwy Dzień Dziecka. Aż 15 nowych tytułów wylądowało w serwisie. Sprawdźcie, co obejrzeć. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Od 1 czerwca na platformie znajdziemy 11 nowości, nie tylko dla najmłodszego widza. Sprawdźcie, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Legion

 

Serial osadzony w świecie mutantów Marvela podążający za Davidem Hallerem (świetny Dan Stevens), który większość życia spędził w szpitalu psychiatrycznym, by później dowiedzieć się, że jest mutantem o telekinetycznych zdolnościach. Telewizyjna produkcja skupia się na psychologii postaci, element nadprzyrodzony traktując jako dodatek do właściwej opowieści.

Pierwszy sezon produkcji już dostępny na platformie HBO GO.

Mr. Robot

 

Tajemniczy Mr. Robot i introwertyczny haker próbują zmienić świat, poprzez udany hacking najważniejszych instytucji państwowych. Przewrotna historia o sile jednostki w dzisiejszym świecie, która musi przeciwstawić się działaniom wielkich korporacji. W centrum Rami Malek, nagrodzony Oscarem za rolę Freddiego Mercury’ego w „Bohemian Rhapsody”, który za rolę w serialu otrzymał statuetkę Emmy.

Pierwszy sezon już dostępny na platformie HBO GO. Sezon 2 od 5 czerwca, 3. serial od 8.06.

Deadwood

 

Filmowa kontynuacja serialu HBO o tym samym tytule, która trafia na ekrany w blisko trzynaście lat po zakończeniu oryginalnej produkcji. W filmie ujrzymy starych bohaterów, którzy zebrali się po raz kolejny, aby w 1889 świętować wejście Dakoty Południowej do państw Unii, jako 40 stan USA.

Film, jak i oryginalny serial już dostępne na platformie HBO GO.

Potwory i spółka

 

Klasyczna animacja wytwórni Pixar o drużynie potworów z Monsters Inc., które każdej nocy zakradają się do sypialni dzieci, aby zebrać krzyki najmłodszych, które następnie zamieniane są na energię elektryczną, która zasila całe miasto. Humorystyczna i pełna ciepła opowieść, która zyskała Oscara w 2002 roku.

Film już dostępny na platformie HBO GO.

Co poza tym?

 • Kraina lodu
 • Wojownik, odc. 9
 • Sibel
 • Tajemnica Zielonego Królestwa
 • Potwory i spółka
 • Być jak Warren Buffett
 • Uwaga: Ten lek może cię zabić
 • Legion, odc. 1-8
 • Mr. Robot, odc. 1-10
 • Deadwood

 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

58 odpowiedzi na “To prawdziwy Dzień Dziecka. Aż 15 nowości w serwisie HBO GO”

 1. Na dzień dziecka to powinny być nowe sezony psiego patrolu, blaza, strażaka sama, boba budowlańca, superwings… a nie jakieś produkcje dla dorosłych. Dziki zachód dla dzieci????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...