To koniec zdjęć do „Wiedźmina”. Henry Cavill pokazał pracę charakteryzatorów

News/Seriale 31.05.2019
To koniec zdjęć do „Wiedźmina”. Henry Cavill pokazał pracę charakteryzatorów

To koniec zdjęć do „Wiedźmina”. Henry Cavill pokazał pracę charakteryzatorów

Zdjęcia do serialowego „Wiedźmina” dobiegły już końca, o czym poinformowała Lauren S. Hissrich. Z tą samą nowiną śpieszy Henry Cavill, ale przy okazji pokazał co nieco z charakteryzatorni.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Po około siedmiu miesiącach prac na planie, który zawitał na Węgry, Wyspy Kanaryjskie, ale też do Polski, padł w końcu ostatni klaps. Teraz działania przeniosą się na etap postprodukcji, a pod koniec tego roku na platformę Netfliks trafi w końcu efekt końcowy tych starań.

Zarówno Lauren S. Hissrich, jak i Tomasz Bagiński poinformowali o zakończeniu zdjęć do „Wiedźmina” za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Do tego grona dołączył Henry Cavill, który wciela się w postać Geralta.

Aktor z tej okazji opublikował zdjęcie i słowa pochwały dla swoich charakteryzatorek.

To z pewnością będzie ważny element „Wiedźmina”. Widzieliśmy już jak Cavill chwalił się swoją spektakularną blizną. Prawdopodobnie na ekranie otrzymamy więcej efektów charakteryzatorskich starań. Oto co dokładnie napisał aktor:

Zdjęcia do pierwszego sezonu „Wiedźmina” w końcu dobiegły końca. I chociaż stroję tu minę, to była to niezapomniana przygoda! Obsada i ekipa niestrudzenie pracowała, wszyscy się w sobie zebrali i na planie zjawiali się z wzorcowym nastawieniem. Jestem z was bardzo dumny! Mówiąc o moim zespole, Jacqui, Ailbhe i Leah to profesjonalistki, które godzinami pracowały by ożywić Wiedźmina. Nieustannie coś poprawiały, dopasowywały i zmieniały Geralta w zależności od potrzeb. Dziękuję Wam za to, że sprawiłyście, że to była dobra podróż. Wszystkie pobudki o 3 nad ranem były tego warte!

View this post on Instagram

Season 1 of The Witcher has finally come to an end. And although I'm pulling a face here it has been an incredible journey! The cast and crew worked tirelessly throughout, everyone pitched in and brought their A game to set and I couldn't be more proud of you all. Speaking of my immediate team. Jacqui, Ailbhe and Leah are consummate professionals who worked extraordinary hours to bring the Witcher to life, they were non stop improving adjusting and evolving Geralt throughout. Thank you ladies for making this journey a good one. All of those 3 am wake ups were worth it! #GeraltofRivia #TheWitcher #Season1

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

Cavill mówił już wcześniej, że zdarzało mu się pracować przy „Wiedźminie” nawet 16 godzin na dobę. Oprócz tego, że musiał sporo ćwiczyć na siłowni, trzeba było mu także zrobić odpowiednią charakteryzację. Wiemy już zatem, na czym spędzał sporą część dnia.

„Wiedźmin” zadebiutuje na Netfliksie najpewniej w grudniu 2019.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...