Męskie Granie 2019 zapowiada jubileuszową trasę nowym singlem – „Sobie i Wam”. Sprawdź, co będziesz nucił przez kolejne miesiące

News/Muzyka 30.05.2019
Męskie Granie 2019 zapowiada jubileuszową trasę nowym singlem – „Sobie i Wam”. Sprawdź, co będziesz nucił przez kolejne miesiące

Męskie Granie 2019 zapowiada jubileuszową trasę nowym singlem – „Sobie i Wam”. Sprawdź, co będziesz nucił przez kolejne miesiące

W 2019 Męskie Granie obchodzi swoje dziesięciolecie. Z tej okazji seria letnich koncertów zapowiedziana jest z jeszcze większym rozmachem niż dotychczas.

W sieci zadebiutował właśnie najnowszy singiel, zapowiadający tegoroczną trasę koncertową, która rozpocznie się już w połowie lipca w Poznaniu.

Znamy już skład tegorocznej Orkiestry Męskiego Grania. Jubileuszową edycję poprowadzi Katarzyna Nosowska, artystka, która z coraz większą energią wojuje na polskiej scenie muzycznej. Towarzyszyć jej będzie Organek – artysta już dwukrotnie przewodniczył działaniom orkiestry.

Poza tym nie zabraknie też Krzysztofa Zalewskiego, autora zeszłorocznego singla imprezy i wielkiego hitu Początek, nuconego przez większość Polaków w kolejnych miesiącach.

W składzie grupy znalazł się też Igo, połowa duetu Bass Astral x Igo, którego zeszłoroczny występ na scenie w Żywcu przeszedł do historii, jako jeden z najciekawszych koncertów tamtej edycji.

W zespole znalazło się także miejsce dla Marcina Macuka, Michała „Foxa” Króla, Piotra Pawlaka, Michała „Maliny” Malińskiego oraz Bartka Pająka.

Tegoroczny utwór promujący trasę nazywa się Sobie i Wam. Został napisany przez Katarzynę Nosowską (muzyka, słowa) i Marcina Macuka (muzyka).

Ostatnia edycja trasy Męskie Granie była olbrzymim sukcesem – mówi Ewa Kierlik, Marketing Manager Marki Żywiec. – W tym roku, z okazji dziesięciolecia, oczekiwania fanów projektu są jeszcze większe. To, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć Męskie Granie Orkiestra, w której składzie będą zarówno artyści bardzo dobrze znani z poprzednich lat, którzy mocno zapisali się w historii projektu, jak i ci, którzy wniosą do Męskiego Grania powiew świeżości. Wynikiem tego niezwykłego połączenia jest świetny singiel, który mamy nadzieję, spodoba się miłośnikom trasy – dodaje Kierlik.

 Męskie Granie 2019 – rozkład jazdy:

Tegoroczna trasa Męskiego Grania to siedem miast w różnych częściach Polski i kilka nowych lokalizacji.

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie projektem zdecydowaliśmy się na powiększenie lokalizacji koncertowych, zachowując jednak wyjątkowość wydarzenia – twierdzi Ewa Kierlik.

Ekipa pod dowództwem Katarzyny Nosowskiej zagra w te wakacje w: Cytadeli w Poznaniu (13.07), krakowskim Muzeum Lotnictwa (20.07), Parku Kolinki w Gdyni (27.07), wrocławskim Partynice (03.08), Strefie Kultury w Katowicach (10.08), na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie (17.08), a finał, tradycyjnie obdędzie się w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem.

Regularna sprzedaż biletów ruszy w czwartek 6 czerwca o godzinie 12:00. Bilety w cenie 149 zł dostępne będą za pośrednictwem portali: eBilet.pl oraz Eventim.pl. Wszystkie bilety będą imienne, a jedna osoba może kupić maksymalnie cztery.

 Więcej szczegółów na temat letniej trasy, znajdziecie na stronie MeskieGranie.pl.

Teksty, które musisz przeczytać:

Organek i O.S.T.R. śpiewają „To nie miało prawa się udać!” i prezentują teledysk do filmu „Piłsudski”

„Piłsudski” to jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów 2019 roku. Produkcja pokazująca wczesne lata życia Józefa Piłsudskiego do kin trafi dopiero we wrześniu, ale już budzi duże emocje. Również dzięki piosence To nie miało prawa się stać!, którą przygotowali O.S.T.R. oraz Organek. Zobaczcie muzyków w specjalnie przygotowanym teledysku.

News/Muzyka 29.07.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...