Stres związany z pracą nad 8. sezonem „Gry o tron” dopadł Kita Haringtona. Aktor poszedł na terapię i odwyk

News/Seriale 29.05.2019
Stres związany z pracą nad 8. sezonem „Gry o tron” dopadł Kita Haringtona. Aktor poszedł na terapię i odwyk

Stres związany z pracą nad 8. sezonem „Gry o tron” dopadł Kita Haringtona. Aktor poszedł na terapię i odwyk

Praca nad finałowym sezonem „Gry o tron” wiązała się z wielkim stresem i chęcią spełnienia oczekiwań widzów. Nie wszyscy aktorzy znieśli to równie dobrze. Kit Harington po zakończeniu promowania 8. serii udał się na terapię odwykową i pobyt w ośrodku zdrowotnym w związku ze stresem i uzależnieniem od alkoholu.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Widzom filmów i seriali rodem z Hollywood wydaje się czasem, że grające w nich gwiazdy idealne życie. Często nie zdają sobie jednak sprawy z zakulisowych problemów, konfliktów, załamań i kryzysów. W fabryce snów wszystko musi być idealne, dlatego wiele spraw jest ukrywanych przed opinią publiczną. Fani „Gry o tron” dostali ostatnio tego dowód, gdy Emilia Clarke ujawniła, że w trakcie prac nad 2. sezonem musiała walczyć o życie, gdy w jej mózgu pękł tętniak.

A przecież niektóre problemy są jeszcze mniej widoczne. Stres związany z potrzebą dostarczenia milionom widzów jak najlepszego dzieła prowadzi często do psychicznego załamania. Właśnie okazało się, że w trakcie prac nad 8. serią „Gry o tron” i późniejszego promowania serialu z poważnymi problemami osobistymi zmagał się Kit Harington.

gra o tron kit harington

Aktor niecały miesiąc temu udał się na terapię odwykową i leczenie stresu w specjalnym, luksusowym ośrodku.

Jak poinformował portal Page Six, zakończenie prac nad serialem HBO bardzo mocno uderzyło Haringtona. W jednej chwili zdał sobie sprawę, że to już koniec i nie był pewien, co powinien robić dalej. Emocjonalne reakcje aktora widać było też jak na dłoni podczas seansu dokumentu „Gra o tron: Ostatnia warta”, dlatego podobne doniesienia wydają się wiarygodne. Tym bardziej, że przedstawiciel Haringtona wysłał specjalną wiadomość do mediów, w której napisano:

 

Kit zdecydował się wykorzystać przerwę w swoim grafiku, żeby wycofać się do ośrodka poratowania zdrowia z powodu problemów osobistych.

Mężczyzna przebywa obecnie w Connecticut, gdzie oddaje się rozmowom z psychologiem, medytacji o kognitywnej terapii behawioralnej. Może jednocześnie wychodzić z ośrodka, dlatego był w ostatnim czasie kilkukrotnie widziany w mieście i jego okolicach. Jak donoszą nieoficjalnie znajomi aktora, otrzymuje on bardzo mocne wsparcie od najbliższych i swojej żony Rose Leslie, która w „Grze o tron” grała Ygritte.

Sam Harington przyznał zresztą w opublikowanej kilka tygodni temu rozmowie z Variety, że granie Jona Snow zaczęło na nim ciążyć po tym jak jego postać powróciła do życia i wokół niej zaczęła się kręcić fabuła. Wszyscy fani „Gry o tron” (bez względu na to jak oceniają 8. sezon) będę teraz z pewnością trzymać kciuki za powrót Haringtona do zdrowia i jak najlepszej formy.

Teksty, które musisz przeczytać:

Nie oburzajcie się na sceny seksu we „Władcy Pierścieni” Amazona. U Tolkiena seks istniał, choć nie wprost

Czytelnicy fantasy od lat na różne sposoby porównują powieść „Władca Pierścieni” z cyklem „Pieśń lodu i ognia”. Najnowsza dyskusja rozgorzała w kontekście medialnych doniesień o scenach seksu w serialu „Władca Pierścieni” od Amazon Prime Video. Czy na pewno parafrazując Boromira, Tolkien nie miał seksu i Tolkien seksu nie potrzebuje?

Artykuł/Seriale 16.10.2020

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Stres związany z pracą nad 8. sezonem „Gry o tron” dopadł Kita Haringtona. Aktor poszedł na terapię i odwyk”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...