Dawid Podsiadło jako detektyw, a z nim plejada polskich gwiazd. Zobacz teledysk do piosenki „Trofea”

News/Muzyka 23.05.2019
Dawid Podsiadło jako detektyw, a z nim plejada polskich gwiazd. Zobacz teledysk do piosenki „Trofea”

Dawid Podsiadło jako detektyw, a z nim plejada polskich gwiazd. Zobacz teledysk do piosenki „Trofea”

Trzeba przyznać, że chłopak ma rozmach. Dawid Podsiadło opublikował kolejny teledysk do utworu z jego robiącej furorę płyty „Małomiasteczkowy”. Sprawdźcie klip do numeru Trofea.

Wszystko co muzyk robi przy promocji swojego ostatniego wydawnictwa jest oryginalne i co najmniej rzadkie na polskim rynku. Można już było zadzwonić do muzyka w celu poznania daty premiery jego krążka, w Warszawie powstał mural z Małomiasteczkową krzyżówką, a jeszcze wcześniej artysta sprzedawał swoje ostatnie muzyczne dokonanie w kiosku.

Przed nami jeszcze wspólny koncert z Taco Hemingwayem i wydawać by się mogło, że wszystkie te zabiegi promocyjne już dobiegają końca, aż tu dostajemy nowy teledysk. I to jaki! Dawid Podsiadło potrafi zaskakiwać

Klip do utworu Trofea Dawida Podsiadły:

Słuchamy głosu Jerzego Stuhra, który odbija się od ścian Starej Oranżerii w warszawskich Łazienkach Królewskich. Z czasem pojawiają się też pastelowe kolory i symetria budowanych ujęć. Zupełnie jak u Wesa Andersona, ale to nie on był reżyserem teledysku, a Daniel Jaroszek.

Sam klip jest fabularyzowany, a skoro tak, to i znaleźli się w nim aktorzy. Nazwiska nie powinny być nikomu obce, gdyż na ekranie widzimy Agatę Buzek, Wiktora Zborowskiego, Borysa Szyca, Magdalenę Cielecką, Krzysztofa Maternę, a także samego Podsiadłę.

Klip do Trofeów miał premierę zaledwie o godzinie 13:00, a już ilość jego odtworzeń idzie w dziesiątki tysięcy wyświetleń. Zanosi się na spektakularny wynik.

Dawid Podsiadło chyba nie mógł sobie wymarzyć lepszego prezentu urodzinowego, bo właśnie dziś muzyk świętuje 26 lat na karku. Sto lat!

Teksty, które musisz przeczytać:

„Piłsudski” pokaże terrorystę, zapaleńca, miłośnika kobiet i patriotę. Rozmawiamy z twórcami filmu

Kino historyczne jest w naszym kraju niezwykle popularne. Do tej pory większość biograficznych filmów o wielkich postaciach robiono jednak w sposób mało atrakcyjny dla masowego odbiorcy. Twórcy zbliżającego się filmu „Piłsudski” zapewniają jednak, że mają inne założenia. Ich dzieło ma koncentrować się na niezwykłym życiu młodego człowieka.

Artykuł/Film 24.06.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...