„Rick i Morty” wrócą już niebawem i zostaną z nami na długo. Zamówiono 70 odcinków animacji

News/Seriale 15.05.2019
„Rick i Morty” wrócą już niebawem i zostaną z nami na długo. Zamówiono 70 odcinków animacji

„Rick i Morty” wrócą już niebawem i zostaną z nami na długo. Zamówiono 70 odcinków animacji

Po ponad dwuletniej przerwie dostaniemy nową porcję odcinków jednej z najpopularniejszych animacji dla dorosłych ostatnich lat. Kiedy premiera 4. sezonu „Ricka i Morty’ego”?

To zdecydowanie najdłuższa przerwa pomiędzy kolejnymi seriami. Wcześniej z podobnym czasem oczekiwania spotkaliśmy się przed premierą 3. sezonu w kwietniu 2017 roku, gdyż poprzednia seria zakończyła się w październiku 2015. Kiedy zatem nowe odcinki? Odpowiedź niosą bohaterowie serialu:

Premiera 4. sezonu serialu „Rick i Morty” w listopadzie 2019.

To jednak nie jedyna dobra nowina. Odpowiedzialna za animację stacja Adult Swim zamówiła aż 70 nowych odcinków kreskówki. Wszystkie dotychczasowe serie opiewały na 10 epizodów. Oznacza to, że przed nami aż 7 potwierdzonych serii. Twórcami niezmiennie pozostają Justin Roiland oraz Dan Harmon.

„Rick i Morty” to serial, który okazał się być przełomowym hitem dla Adult Swim. Był to najchętniej oglądany program w historii stacji. W 2018 roku produkcja otrzymała statuetkę Emmy za najlepszy program animowany.

Całość opowiada o ekscentrycznym naukowcu Ricku, który wraz ze swoim wnukiem Mortym udaje się do najdziwniejszych miejsc w galaktyce i alternatywnych rzeczywistości. Głosu głównym bohaterom użycza twórca kreskówki Justin Roiland. Ponadto w serialu słyszymy głosy należące do Spencer Grammer, Sarah Chalke, Kari Wahlgren czy Chrisa Parnella.

Dotychczasowe odcinki „Ricka i Morty’ego” są dostępne w serwisie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Czekaliście na Ricka i Morty’ego? Doskonale – jest już zapowiedź 4. sezonu serialu

„Rick i Morty” to jedna ze współczesnych animacji, których po prostu nie można przegapić. Dzieło Adult Swim, zainspirowane pierwotnie relacją Marty’ego i doktora Emmetta Browna z serii „Powrót do przyszłości”, doczekało się już trzech sezonów i każdy jest równie dobry. Teraz dostaliśmy zapowiedź 4. serii – przyznam, że nie mogę się już doczekać premiery.

News/Seriale 19.07.2019

Dołącz do dyskusji (1)

102 odpowiedzi na “„Rick i Morty” wrócą już niebawem i zostaną z nami na długo. Zamówiono 70 odcinków animacji”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...