Multiwersum potwierdzone. Nowe klipy z filmu „Spider-Man: Daleko od domu“

News/Film 10.05.2019
Multiwersum potwierdzone. Nowe klipy z filmu „Spider-Man: Daleko od domu“

Multiwersum potwierdzone. Nowe klipy z filmu „Spider-Man: Daleko od domu“

W poniedziałek pojawił się pierwszy zwiastun zaplanowanego na lipiec filmu „Spider-Man: Daleko od domu”. Teraz w sieci dostępne są dwa krótkie klipy ze zbliżającej się produkcji.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jake Gyllenhaal wystąpił w porannym programie Ellen DeGeneres. Zaprezentował w nim kilkunastosekundową sekwencję, w której Peter Parker poznaje Mr. Becka, czyli Mysterio, bohatera granego właśnie przez Gyllenhaala. Klip ten jest niezwykle ważny dla przyszłości Marvel Cinematic Universe, poprzez podkreślenie koncepcji Multiwersum i określenie naszej Ziemi jako komiksowej „Earth 616“.

Wow, to Multiwersum istnieje?

Drugi materiał, zaprezentowany w trakcie show Jimmy’ego Kimmela jest zaś sceną, w której Peter po raz pierwszy widzi Mysterio w pełnym ekwipunku bojowym. Gdy podczas przechadzki po Wenecji z wody wydostaje się Hydro-Man, sytuację ratuje zamaskowany bohater. Fragmenty obu scen widzieliśmy już w oficjalnym zwiastunie, teraz jednak dostaliśmy kilka dodatkowych informacji. Ponadto drugi klip jest niezwykle ciekawy, gdyż w pełni wyjaśnia tajemnicze wideo, które już latem zeszłego roku Tom Holland wrzucił na swojego Instagrama.

Kto wodą wojuje.

Film „Spider-Man: Daleko od domu” wejdzie do polskich kin 5 lipca 2019 roku.

W obsadzie oprócz Toma Holland i Jake’a Gyllenhaala zobaczymy także m.in. Samuela L. Jacksona, Colby Smulders, Zendayę, Jacoba Batalona i Marissę Tomei.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...