Disney zapowiedział nowe „Gwiezdne wojny”. Wiemy, kiedy 3 kolejne filmy pojawią się w kinach

News/Film 07.05.2019
Disney zapowiedział nowe „Gwiezdne wojny”. Wiemy, kiedy 3 kolejne filmy pojawią się w kinach

Disney zapowiedział nowe „Gwiezdne wojny”. Wiemy, kiedy 3 kolejne filmy pojawią się w kinach

The Rise of The Skywalker” ma być zwieńczeniem historii o Skywalkerach. Co jednak z przyszłymi projektami? Disney właśnie rzucił nieco światła na nadchodzące filmy. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

We wtorek 7 maja włodarze Disneya, posiadający prawa do marki Lucasfilm, ogłosili, że nowe odcinki „Gwiezdnych wojen” pojawią się kolejno w latach 2022, 2024 i 2026.

Trzy daty i tyle możliwości.

Na razie nie ogłoszono jeszcze żadnych konkretnych informacji, jednak znawcy Gwiezdnej Sagi sugerują, że trzy filmy będą ze sobą powiązane i że prawdopodobnie są to filmy związane z ogłoszoną już trylogią filmów pod okiem Riana Johnsona, reżysera „Ostatniego Jedi“, w której miałby skupić się na “nowych bohaterach, w zupełnie innym zakątku Galaktyki”. Reżyser w wywiadach zdradzał, że ma niezwykle dużą swobodę artystyczną, którą z wielką chęcią wykorzystuje przy przygotowaniu swojego projektu.

Innym możliwym rozwiązaniem jest seria filmów, sygnowanych nazwiskami D.B. Weissa i Davida Benioffa, showrunnerów „Gry o Tron“, które wedle plotek mogłyby rozgrywać się w czasach Starej Republiki, znanej fanom Gwiezdnej Sagi z gier komputerowych “Star Wars: The Knights of Old Republic” czy “The Old Republic”.

Trzyletnia przerwa między grudniową premierą filmu “Gwiezdne wojny: Skywalker: Odrodzenie”, a pierwszym z nowych filmów, da natomiast czas na rozwinięcie wszystkich ogłoszonych już projektów dla platformy streamingowej Disney+, z „The Mandalorian” i serialu poświęconemu Cassianowi Andorowi, znanemu z „Łotra 1“.

Nowa część pt. „Gwiezdne wojny: Skywalker: Odrodzenie” wchodzi do kin już 19 grudnia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

3 odpowiedzi na “Disney zapowiedział nowe „Gwiezdne wojny”. Wiemy, kiedy 3 kolejne filmy pojawią się w kinach”

  1. Gwiezdne Wojny: Skywalker: Odrodzenie: Część pierwsza: Prolog powraca: Wersja robocza: Skok na kasę: Historie: 3D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...