Znamy szczegóły „Bonda 25”. Rami Malek został nowym wrogiem agenta 007

News/Film 25.04.2019
Znamy szczegóły „Bonda 25”. Rami Malek został nowym wrogiem agenta 007

Znamy szczegóły „Bonda 25”. Rami Malek został nowym wrogiem agenta 007

Co prawda nie znamy jeszcze tytułu nowego filmu o agencie 007, ale za to podano szereg innych informacji dotyczących „Bonda 25”. Wiemy kto pojawi się na ekranie oraz gdzie będą realizowane zdjęcia.

Prosto z Jamajki, miejsca, w którym sir Ian Fleming napisał wszystkie oryginalne powieści o Jamesie Bondzie, obsada i producenci nowej odsłony przygód słynnego agenta potwierdzili pierwsze szczegóły nowego filmu. Otóż 007 będzie ponownie na ekranie Daniel Craig i nie jest to zbyt duża niespodzianka, w przeciwieństwie do reszty ogłoszeń.

Rami Malek będzie nowym wrogiem Agenta Jej Królewskiej Mości.

W 25. części franczyzy pojawią się aktorzy doskonale nam znani z ostatnich filmów: Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whisaw, Rory Kinnear, Lea Seydoux i Jeffrey Wright. Wśród nowych twarzy są Dali Benssalah, Billy Magnussen, David Dencik, Lashana Lynch i Ana De Armas.

W „Bondzie 25” agent 007 nie będzie na początku filmu w aktywnej służbie.

Zobaczymy, jak cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Jego spokój jest jednak chwilowy, gdyż wkrótce pojawi się jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA i poprosi o pomoc. Nowa misja polega na uratowaniu porwanego naukowca, ale wszystko okazuje się być znacznie bardziej skomplikowane niż mogłoby się początkowo wydawać. Bond trafia na trop tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego w niebezpieczną nową technologię.

Zdjęcia do „Bonda 25” będą realizowane w brytyjskim Pinewood Studios, ale też w określonych lokalizacjach w Londynie, Włoszech, Jamajce oraz Norwegii.

Przypomnijmy, że na krześle reżysera zasiada Cary Joji Fukunaga, zaś scenariusz do nadchodzącego filmu przygotowali Neal Purvis i Robert Wade.

Dwaj ostatni to osoby doskonale znane wszystkim fanom cyklu o agencie 007 – w końcu są z nim związani od 20 lat, czyli od czasu „Świat to za mało”. Jednak ich praca nieszczególnie przypadła do gustu producentce Barbarze Broccoli, stąd zatrudniono w lutym tego roku Scotta Z. Burnsa, znanego z filmu „Ultimatum Bourne’a”, aby popracował nad tekstem. Jednak nowe doniesienia mówią o tym, że również jego praca wymaga korekty.

To jednak nie jedyne zawirowania, które spotkały produkcję. Film miał być dziełem Danny’ego Boyle’a. Jednak między nim a producentami doszło do konfliktu w związku ze scenariuszem. Miał nawiązywać do współczesnych, napiętych stosunków na linii Rosja – Wielka Brytania. Boyle chciał również obsadzić Tomasza Kota w roli antagonisty. Rzekomo te pomysły nie spodobały się Danielowi Craigowi.

„Bond 25” ma trafić do kin 8 kwietnia 2020 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...