20th Century Fox zabiera nas na ostatnią jazdę testową przed premierą filmu „X-Men: Mroczna Phoenix”. Studio pokazuje nam drogę Jean Grey w stronę destrukcyjnej siły z kosmosu.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że „X-Men: Mroczna Phoenix” będzie ostatnim filmem opowiadającym o świecie mutantów. Marka już od dłuższego czasu poszukiwała właściwiej drogi w kolejnych produkcjach, jednak niedawna fuzja Disneya i 20th Century Fox utwierdziła większość fanów w przekonaniu, że oto z nadchodzącym filmem będą musieli się pożegnać na dłuższy czas z X-Menami.

Finalny zwiastun filmu „X-Men: Mroczna Phoenix” pokazuje drogę Jean Grey zmierzającej ku mrocznym siłom.

„X-Men: Mroczna Phoenix” będzie już drugą po „Ostatnim bastionie” z 2006 roku interpretacją jednego z klasycznych wątków fabularnych znanych z komiksów o mutantach. Podczas misji ratunkowej w kosmosie ekipa X-Menów natrafia na tajemniczą kosmiczną siłę. Na jej bezpośrednie działanie narażona jest Jean Grey (Sophie Turner), która w rezultacie wchłania ją do swojego wnętrza. Gdy bohaterowie wracają na Ziemię, okazuje się, że mutantka nie potrafi zapanować nad swoimi nowymi zdolnościami, dzięki którym stała się jedną z najpotężniejszych przedstawicielek swojego gatunku.

W opublikowanym zwiastunie ponownie spotykamy wciąż nienazwaną, białowłosą postać graną przez Jessicę Chastain. Tajemnicza bohaterka zdaje się kierować Jean na ścieżkę zła, pomagając jej odkrywać niezmierzone możliwości jej nowej siły, a także nastawiając ją wrogo do swoich dotychczasowych przyjaciół.

„Mroczna Phoenix” ma być kulminacją dwudziestoletniej tradycji X-Menów.

Reżyserią i scenariuszem nadchodzącego obrazu zajął się Simon Kinberg. W rolach głównych zobaczymy Jamesa McAvoya, Michaela Fassbendera, Jennifer Lawrence, Nicholasa Houlta, Sophie Turner, Tye’a Sheridana, Alexandrę Shipp, Kodiego Smit-McPhee, Evana Petersa oraz wspomnianą już Jessicę Chastain.

Film „X-Men: Mroczna Phoenix” debiutuje w kinach na świecie już 7 czerwca.

Teksty, które musisz przeczytać:

Matt Reeves poszukuje aktorki do roli Catwoman w filmie „The Batman”. Na liście potencjalnych kandydatek m.in. Lupita Nyong’o

„The Batman” nie zadebiutuje przed 2021 rokiem, ale nowy projekt Matta Reevesa jest tak wyczekiwanym filmem, że co chwila pojawiają się nowe doniesienia na jego temat. Wczoraj zastanawialiśmy się nad tym, co by było, gdyby Robin pojawił się w filmie i kto mógłby wcielić się w tę postać. Dzisiaj po raz kolejny pojawiła się informacja … Continued

Artykuł/Film 03.10.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...