Remigiusz Mróz otwiera zupełnie nową serię. Zapowiedziano powieść „Listy zza grobu”

News/Książki 15.04.2019
Remigiusz Mróz otwiera zupełnie nową serię. Zapowiedziano powieść „Listy zza grobu”

Remigiusz Mróz otwiera zupełnie nową serię. Zapowiedziano powieść „Listy zza grobu”

Remigiusz Mróz ewidentnie idzie na rekord Guinnessa w liczbie napisanych książek. Polski twórca nie tak dawno zapowiadał premierę nowej powieści z Chyłką, a już ma okazję pochwalić się następną książką. „Listy zza grobu” mają być otwarciem zupełnie nowej serii i najbardziej zagadkowym z dotychczasowych dzieł Mroza.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

W ostatnich miesiącach wszędzie jest pełno Remigiusza Mroza. Nie tylko na rynku książki. Najsłynniejsza bohaterka stworzona przez polskiego pisarza doczekała się serialu w stacji TVN pt. „Chyłka – zaginięcie”. Mróz kontynuował też podbój rodzimych księgarń dzięki poradnikowi pisania książek, powieścią „Hashtag” oraz 9. tomem serii o prawniczce, Joannie Chyłce. Zainteresowanie odbiorców jak widać wciąż nie maleje, bo 15 kwietnia twórca zapowiedział kolejne dzieło.

Wkrótce do księgarń w całej Polsce zawitają „Listy zza grobu”.

Dobrą nowiną ze swoimi fanami Mróz podzielił się za pomocą swojego konta na Facebooku. Nową książkę zapowiada hasło: „Największe tajemnice drzemią w małych miasteczkach”. Głównym bohaterem „Listów zza grobu” będzie patomorfolog Seweryn Zaorski. Mężczyzna powraca w rodzinne strony wraz z dwójką dzieci. W remontowanym przez siebie domu natrafi na zamurowaną skrytkę z materiałami, pośród których ukryta została pewna tajemnica sprzed dwudziestu lat. Zagadkowość sprawy zachęci go, by spróbować rozwiązać śledztwo sprzed lat.

Sprawa będzie powiązana z Kają Burzyńską. Kobieta w teoretycznie przypadkowych dniach otrzymuje listy od własnego ojca. Problem w tym, że wiadomości wciąż przychodzą do Kai długo po jego śmierci. Według zapowiedzi Remigiusza Mroza książka ma być pełna turpizmu, spraw obyczajowych i zagadkowych powiązań między bohaterami. Jak na tego pisarza to całkiem ciekawe połączenie. Można więc mieć nadzieję, że Mróz chce spróbować czegoś nowego. Czy powieść o Sewerynie Zaorskim przekona do tego twórcy osoby, które krytykowały go za nadprodukcję i jednowymiarowych bohaterów? Przekonamy się o tym już za kilka tygodni. Premiera nastąpi szybko jak przystało na tempo pisania autora serii o Chyłce.

„Listy zza grobu” Remigiusza Mroza trafią do sprzedaży 15 maja. Książka zostanie wydana nakładem Wydawnictwa Filia.

remigiusz mróz listy zza grobu

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

9 odpowiedzi na “Remigiusz Mróz otwiera zupełnie nową serię. Zapowiedziano powieść „Listy zza grobu””

  1. No właśnie dowiedziałem się o niej od was. Wchodzę na Livro a to już ma bestsellera. Niby u Mroza to normalne, ale niby nowa seria. Kto czytał? Faktycznie dobre? Tak z ogólnego opisu wygląda ciekawie, ale czy faktycznie treść wciąga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...