Wszyscy interesują się tymi, którzy wciąż są przy życiu i mogą rozprawić się z Thanosem. A co z resztą? Marvel upamiętnił poległych herosów w nowym materiale wideo.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Klip został opublikowany na oficjalnym kanale indyjskiego oddziału firmy, a całość nosi nazwę „Kres jest bliski”. Całość co prawda składa się w dużej mierze z fragmentów „Avengers: Wojny bez granic”, ale i tak potrafi wywołać ciary.

„Avengers: Koniec gry” – wideo upamiętniające poległych:

Kres jest bliski, tak? Ale kres ludzkości, Thanosa, czy Avengersów? O tym przekonamy się wraz z premierą filmu, 25 kwietnia. A jak zapowiedzieli już bracia Russo zwieńczenie cyklu ma być wbijające w ziemię. Ich zdaniem czegoś takiego jeszcze nie uświadczyliśmy na kinowym ekranie.

Pozostając przy kwestii zakończenia filmu. Mark Ruffalo podczas jednego z ostatnich wywiadów zasugerował, że twórcy nakręcili aż 5 scen mających stanowić potencjalny finał obrazu. Skąd ten ruch? Wszystko po to, aby nie doszło do wycieku fabuły, ani żeby aktorzy nie zagalopowali się podczas udzielanych wypowiedzi, tak jak w przeszłości czynił to już Ruffalo. Co powiedział tym razem?

Nakręciłem jakieś 5 różnych zakończeń tego filmu. Nie dostałem nawet całego scenariusza. Nie wiem dlaczego. Ten, który dostałem, zawierał głupiutkie sceny. W jednej z nich Kapitan Ameryka bierze ślub.

Nie powinno to brzmieć niedorzecznie, bo pojawiła się już teoria, że Steve Rogers poślubi Sharon Carter. Część osób twierdziła, że może do tego dojść w alternatywnej rzeczywistości, podczas gdy w realnym świecie Kapitan Ameryka wyzionąłby ducha. Ekscytacja rośnie. Na szczęście premiera już wkrótce.

Film trafi na ekrany kin 25 kwietnia. Wcześniej widzowie będą mogli wybrać się na pokazy przedpremierowe.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...