Beyonce to jedna z najbardziej wpływowych artystek na świecie. Każdy jej koncert jest olbrzymim wydarzeniem, które śledzą setki tysięcy fanów na całym świecie. Wszyscy ci, którzy posiadają konto na Netfliksie, wkrótce będą mogli zobaczyć występ Beyonce z zeszłorocznego festiwalu Coachella w dokumencie „Homecoming”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Serwis Netflix może się pochwalić niejedną współpracą z twórcami najwyższego kalibru. Platforma dawno przestała być jedynie usługą, za pomocą której można obejrzeć kilka filmów czy seriali. To globalne przedsiębiorstwo dysponujące olbrzymimi pieniędzmi i wieloma różnymi rynkami zbytu. Nic więc dziwnego, że niewiele osób jest oprzeć się propozycji na pracę z Netfliksem. A firmie też zależy na znanych nazwiskach.

Najnowszym dodatkiem do biblioteki jest dokument „Homecoming: Film od Beyoncé”.

Produkcja właśnie doczekała się zwiastuna i daty premiery. O czym opowie „Homecoming”? Film przedstawi kulisy koncertu artystki podczas słynnego festiwalu Coachella w zeszłym roku. Występ Beyonce zrobił ogromne wrażenie na publiczności i krytykach, którzy ogłosili go jednym z najlepszym w ostatnich latach.

Polscy fani Beyonce wiedzą doskonale, jak fantastyczne show potrafi zrobić (dała tego popis w poprzednim roku również w Warszawie).  Wkrótce będą mogli również poznać wszystkie szczegóły występu na Coachelli. Dokument pokaże nie tylko sam koncert, ale też jego kulisy. Zdjęcia i wywiady nagrane podczas przygotowania mają pokazać, jak długa jest droga twórcy od narodzin pomysłu do jego realizacji.

Na zwiastunie widać również, że Beyonce nie będzie stronić od opowiedzenia o politycznej stronie swojej działalności. Ostatnimi czasy wokół artystki i jej męża, Jaya-Z było sporo kontrowersji. Wszystko z powodu medialnych doniesień na temat niewłaściwych praktyk stosowanych przez należącą do nich platformę TIDAL. Trudno jednak, żeby te informacje miały w jakikolwiek sposób popsuć przyjemność fanów piosenkarki oglądających „Homecoming” na Netfliksie. Dla nich najważniejsze jest obejrzeć swoją idolkę w pełni artystycznych umiejętności. Wkrótce będą mieli na to szansę.

Film dokumentalny „Homecoming” będzie miał swoją premierę w serwisie Netflix już 17 kwietnia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...