HBO GO opanowały Żywe Trupy. Na platformę trafiły 2 sezony „The Walking Dead”, a kolejne są w drodze

News/VOD 04.04.2019
HBO GO opanowały Żywe Trupy. Na platformę trafiły 2 sezony „The Walking Dead”, a kolejne są w drodze

HBO GO opanowały Żywe Trupy. Na platformę trafiły 2 sezony „The Walking Dead”, a kolejne są w drodze

Opowieści o zombie w ostatniej dekadzie cieszyły się olbrzymią popularnością. Żaden serial z żywymi trupami nie był jednak tak chętnie oglądany, jak „The Walking Dead”. Opowieść o Ricku Grimesie, jego rodzinie i ich walce o przetrwanie w świecie zniszczonym przez potworną apokalipsę właśnie trafiła na platformę HBO GO.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Akcja „The Walking Dead” rozpoczyna się, gdy szeryf Rick Grimes z Georgii budzi się ze śpiączki w opustoszałym szpitalu. Mężczyzna wkrótce odkrywa, że w czasie jego nieobecności na świecie wybuchła tajemnicza epidemia, która zamieniła ludzi w żywe trupy. Grimes wyrusza na poszukiwanie swojej rodziny, po drodze natrafiając na innych ocalonych.

Premierowy sezon serialu rozpoczął nadawanie w 2010 roku. Nie minęło wiele czasu, aż „The Walking Dead” stał się jedną z najbardziej popularnych telewizyjnych serii na świecie, zdolnej rywalizować o widza nawet z „Grą o tron”. Powodów takiego stanu rzeczy było kilka. Serial stacji AMC został oparty o wydarzenia popularnego komiksu Roberta Kirkmana, a w podobnym czasie powstała także hitowa seria gier w tym samym uniwersum od Telltale Games.

Na ten moment do telewizji trafiło już 9 sezonów „The Walking Dead”. Pierwsze dwa od dzisiaj są dostępne na HBO GO.

Premierowa odsłona seriali liczy sobie zaledwie 6. odcinków, ale następna to już 13. epizodów. W ich trakcie śledzimy poczynania grupy dowodzonej przez Ricka. Ocaleni szybko zrozumieją, że czasem to nie żywe trupy są największym zagrożeniem, a inni ludzie. Kłótnie o przywództwo, wzajemne zdrady i walka o zasoby doprowadzą do niejednego konfliktu między Rickiem i nowymi towarzyszami podróży. W międzyczasie ludzie będą próbowali także odkryć przyczyny wybuchu epidemii zombie.

8 sezonów „The Walking Dead” jest od marca dostępnych na platformie Netflix. HBO GO zaczyna skromniej, ale w planach jest premiera kolejnych odcinków seriali. Następny sezon produkcji trafi do serwisu 11 kwietnia, a epizody 4. i 5. odsłony pojawią się na platformie odpowiednio 18 i 25 kwietnia. Tak jak HBO w najbliższych tygodniach zdominują bohaterowie Siedmiu Królestw, tak HBO GO opanuje apokalipsa zombie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

18 odpowiedzi na “HBO GO opanowały Żywe Trupy. Na platformę trafiły 2 sezony „The Walking Dead”, a kolejne są w drodze”

  1. 6,7 i 8 pojawią się w maju, wszystko z lektorem, jak TWD trafił miesiąc temu na Netflix’a bez wersji z lektorem otrzymałem od nich info, że na ten moment wersja z lektorem jest nie do zdobycia bo kto inny ma do niej prawa (czyt FOX), miesiąc później HBO Polska nie ma z tym problemu, Netflix leci tak totalnie na ilość że aż przykro się na to patrzy. Przy niektórych serialach trzeba czekać miesiącami aż wrzucą kolejny sezon, gdy w emisji już są 2-3 naprzód. Szkoda gadać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...