Ruszyła sprzedaż biletów na „Avengers: Koniec gry” w Multikinie i Cinema City. Pierwsze pokazy już 24 kwietnia

News/Film 02.04.2019
Ruszyła sprzedaż biletów na „Avengers: Koniec gry” w Multikinie i Cinema City. Pierwsze pokazy już 24 kwietnia

Ruszyła sprzedaż biletów na „Avengers: Koniec gry” w Multikinie i Cinema City. Pierwsze pokazy już 24 kwietnia

Premiera „Avengers: Koniec gry” zbliża się wielkimi krokami. Fani filmów Marvela nie muszą jednak czekać z decyzją o pójściu na seans do 24 kwietnia. W części polskich kin ruszyła właśnie sprzedaż biletów.

„Avengers: Endgame” to dla wielu osób najbardziej emocjonująca premiera roku. Dlatego od dawna można było się spodziewać tłumów w kinowych salach. Część fanów miała więc nadzieję zakupić bilety, zanim większość widzów się zorientuje. Nie było jednak wiadomo, czy przedsprzedaż biletów 2 kwietnia ruszy tylko w Stanach Zjednoczonych, czy może obejmie też inne kraje. Teraz już mamy pewność.

Sieci Multikino i Cinema City ruszyły ze sprzedażą biletów na „Avengers: Koniec gry”. Pierwsze seanse produkcji odbędą się 24 kwietnia.

Cinema City oferuje na ten moment bilety w osiemnastu miastach m.in. Warszawie, Bielsku Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Zielonej Górze, Toruniu, Rudzie Śląskiej i Katowicach. Większość proponowanych seansów odbędzie się wieczorem (od godz. 19) w 2D i z polskimi napisami. W niektórych miastach oferowane są już także pokazy 3D, a także 2D z dubbingiem. Ceny wahają się od 16, 50 zł do nawet 47 zł w zależności od kina i rodzaju przygotowanego filmu.

Multikino oferuje zbliżone warunki. Tutaj również seanse z napisami i dubbingiem odbędą się już w środę, 24 kwietnia. Dzięki Multikinom tego dnia „Avengers: Koniec gry” będą mogli obejrzeć mieszkańcy Bydgoszczy, Elbląga, Gdańska, Jaworzna, Katowic, Kielc, Koszalina, Krakowa, Lublina, Czechowic-Dziedzic, Łodzi, Olsztyna, Poznania, Pruszkowa, Radomia, Rumii, Sopotu, Słupska, Rzeszowa, Rybnika, Warszawy, Szczecina, Tych, Zabrza, Włocławka, Zgorzelca i Wrocławia.

Sieć kin Helios również ogłosiła w oficjalnym komunikacie zamiar wprowadzenia przedsprzedaży, ale w momencie przygotowywania tekstu ta możliwość nie była jeszcze udostępniona kupującym. Co ciekawe, firma informuje zarazem o seansach od 25 kwietnia. Wygląda więc na to, że widzowie tych kin będą mogli zobaczyć Avengersów w akcji dzień później niż użytkownicy Multikina i Cinema City. Produkcja stanowi zamknięcie 3. fazy Marvel Cinematic Universe i pokaże ostateczną walkę bohaterów z Szalonym Tytanem Thanosem. Na takie wydarzenie fani amerykańskich komiksów czekali od lat.

Bilety na „Avengers: Endgame” nabywać na oficjalnych stronach Multikina oraz Cinema City.

Teksty, które musisz przeczytać:

W 2019 roku padł rekord liczby bohaterów LGBT+ w hollywoodzkich filmach

Amerykańska organizacja GLAAD zajmująca się zwalczaniem dyskryminacji osób LGBT+ w mediach i popkulturze opublikowała raport dotyczący reprezentacji osób nieheteronormatywnych w hollywoodzkim kinie. Są powody do zadowolenia, choć sytuacja jest daleka od ideału. Krytyka spadła choćby na wytwórnię Disney.

News/Film 16.07.2020

Dołącz do dyskusji (4)

120 odpowiedzi na “Ruszyła sprzedaż biletów na „Avengers: Koniec gry” w Multikinie i Cinema City. Pierwsze pokazy już 24 kwietnia”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...