HBO GO daje radę. W serwisie pojawił się „Mission Impossible – Fallout” i kilka innych nowości

Artykuł/Film 01.04.2019
HBO GO daje radę. W serwisie pojawił się „Mission Impossible – Fallout” i kilka innych nowości

HBO GO daje radę. W serwisie pojawił się „Mission Impossible – Fallout” i kilka innych nowości

Pierwszy dzień kwietnia HBO wita nowościami wypełnionymi po brzegi emocjami. Aby uczcić dzień żartów i psikusów, widzowie dostaną także zupełnie świeżą dawkę humoru w postaci nowego sezonu „Barry’ego”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Rozpoczęliśmy najważniejszy miesiąc w tegorocznym kalendarzu HBO. O tej porze za dwa tygodnie niektórzy z nas będą już po premierze 1. odcinka finałowego sezonu „Gry o tron”. Jednak zanim doczekamy się tego momentu, stacja przygotowała dla nas dużo atrakcji, byśmy mogli zająć się czymś innym, niż tylko roztrząsaniem na okrągło, co się stanie i kto wygra w ostatecznym rozrachunku. Dzisiejsze premiery dostarczą użytkownikom HBO GO sporej dawki humoru oraz jeszcze większej ilości adrenaliny we krwi.

HBO GO – premiery 1 kwietnia:

Barry (2. sezon)

W 2. sezonie powrócimy do Barry’ego (Bill Harder) i jego niecodziennego dylematu. Mężczyzna jest płatnym zabójcą z niższej półki. Cierpi na depresję, jest samotny i całkowicie wypalony. Przypadkowe zlecenie naprowadza go jednak na nową ścieżkę kariery. Podążając za swoim celem, którym jest młody, aspirujący aktor, natrafia na spotkanie lokalnej grupy teatralnej. W ich otoczeniu zabójca odżywa i stwierdza, że chciałby zerwać ze swoim dotychczasowym fachem. To jednak nie będzie proste.

Pierwszy odcinek 2. sezonu „Barry’ego” obejrzycie już dziś, kolejne w każdy poniedziałek.

Figurantka (7. sezon)

Julia Louis-Dreyfus powraca w swojej ikonicznej roli Seliny Meyer. Tytułowa figurantka wciąż zaplątana jest w skomplikowane sieci powiązań politycznych w Waszyngtonie i wciąż próbuje się od nich opędzać. Lawirując między skomplikowanym życiem publicznym i politycznym Meyer i jej współpracownicy zmierzą się z kolejnymi problemami krajowej i światowej polityki.

Pierwszy odcinek 7. sezonu serialu „Figurantka” obejrzycie już dziś, kolejne będą się ukazywać co tydzień w poniedziałek.

John i Yoko: Za nami już tylko niebo

Debiutujący na HBO GO dokument „John i Yoko: Za nami już tylko niebo” opowie za pomocą nieznanych wcześniej zdjęć i nagrań historię pracy twórczej jednej z najbardziej kontrowersyjnych par w XX-wiecznym show-biznesie.  Centralnym punktem filmu będzie album Johna Lennona z 1971 roku zatytułowany „Imagine”.

Mission Impossible – Fallout

Kilka miesięcy po swojej premierze kinowej, najnowsza część przygód Ethana Hunta (Tom Cruise) trafi na HBO GO. Tym razem Hunt wraz ze swoją ekipą ściga organizację o tajemniczej nazwie Apostołowie. W jej skład wchodzą niedobitki Syndykatu. W wyniku błędu popełnionego w Berlinie zostaje skradziony rosyjski pluton, który dostaje się w ręce terrorystów. Ślad plutonu wiedzie do Paryża. Tam też wyrusza ekipa Hunta wraz z najnowszym dodatkiem, agentem Walkerem (Henry Cavill), któremu przydzielono w CIA zadanie nadzorowania poczynań ekipy głównego bohatera.

Ed Wood

Ed Wood uważany jest za jednego z najbardziej ekscentrycznych twórców kina. W swoich czasach powszechnie znany jako jeden z najgorszych reżyserów i scenarzystów w Hollywood, został doceniony dopiero po własnej śmierci. Mimo powszechnego wzgardzenia jego produkcjami sam artysta pozostał niepoprawnym optymistą z wielką witalnością i inwencją twórczą, które pozwoliły mu działać i pracować według własnego pomysłu. Główną rolę w filmie zagrał Johnny Depp.

Teksty, które musisz przeczytać:

Mogą pojawić się zmiany jakości i prędkości streamingu HBO GO

HBO poinformowało, że należy się spodziewać odwołanych lub opóźnionych premier w HBO GO. Dodatkowo technicy monitorują obciążenie przepustowości łączy, co oznacza, że prawdopodobnie, prędzej lub później, pojawią się zmiany w prędkości lub jakości streamingu serwisu.

News/VOD 07.04.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...