Wracamy do niebezpiecznego Neapolu. 4. sezon „Gomorry” od dzisiaj w HBO GO

News/Seriale 30.03.2019
Wracamy do niebezpiecznego Neapolu. 4. sezon „Gomorry” od dzisiaj w HBO GO

Wracamy do niebezpiecznego Neapolu. 4. sezon „Gomorry” od dzisiaj w HBO GO

Nowe odcinki „Gomorry”, włoskiego serialu HBO, wylądowały właśnie w serwisie. Już dziś obejrzymy dwa pierwsze epizody 4. sezonu o gangsterach z Neapolu. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Nakręcony na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Roberto Saviano, serial „Gomorra” od pierwszych odcinków uwodzi widza atmosferą, obrazami z Neapolu m.in. z dzielnicy Scampia i intrygą, która zbiera coraz więcej ofiar. Fascynujące są nie tylko reguły gry pomiędzy dojrzałymi i młodymi gangsterami, ale także metamorfoza bohaterów, zwłaszcza Gennara Savastano, który ze względu na trudną sytuację mafijnej rodziny, musi przejąć schedę po swoim ojcu.

„Gomorra” to jeden z ciekawszych seriali HBO, który ma w sobie coś unikalnego.

Włoska produkcja tak inna jest od opowieści o mafiosach, do których przyzwyczaiło nas amerykańskie kino. A tym ciekawsze jest spojrzenie na serial, gdy pozna się fakty dotyczące działania kamorry we Włoszech i samo miasto – zatłoczone, brudne, głośne, ale mające w sobie jakąś magię, która kryje się w wąskich uliczkach, gwarze, praniu wieszanym pomiędzy sąsiednimi blokami czy kapliczkach zdobiących co drugi budynek, plac.

Jeśli jeszcze nie znacie „Gomorry”, sięgnijcie po pierwsze trzy sezony serialu. To opowieść o władzy, zazdrości, miłości do rodziny, przekraczaniu granic i przemianie. Pełna pasji, zwrotów akcji, będąca interesującym krajobrazem południa Włoch.

4. sezon serialu „Gomorra” od dziś w HBO GO. Do serwisu zostały dodane dwa pierwsze odcinki.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Wracamy do niebezpiecznego Neapolu. 4. sezon „Gomorry” od dzisiaj w HBO GO”

  1. Spoko, ale jak dla mnie w porównaniu z poprzednimi sezonami, tempo jest dużo niższe, ale to dlatego, że jest duużo nowych postaci i to takie trochę nowe otwarcie, zobaczymy jak będzie dalej, oby nie było tak jak z Wikingami, których jakość drastycznie spadła po odejściu Ragnara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...