„Chyłka – Zaginięcie” od dziś w TVN. Serial powstał na podstawie prozy Remigiusza Mroza

News/Seriale 30.03.2019
„Chyłka – Zaginięcie” od dziś w TVN. Serial powstał na podstawie prozy Remigiusza Mroza

„Chyłka – Zaginięcie” od dziś w TVN. Serial powstał na podstawie prozy Remigiusza Mroza

Joanna Chyłka grana przez Magdalenę Cielecką zrobiła już trochę zamieszania pod koniec ubiegłego roku. Wtedy to właśnie serial „Chyłka – Zaginięcie” na podstawie twórczości Remigiusza Mroza zadebiutował w serwisie Player.pl. Teraz produkcja po raz pierwszy pojawi się w telewizji.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Chyłka jest bezkompromisowa, ostra i momentami wulgarna. Nieprzebieranie w słowach i środkach to część jej uroku, który dobrze znają fani powieści poświęconych tej bohaterce autorstwa Remigiusza Mroza. Podobno w telewizji TVN pani prawnik nabierze nieco ogłady, żeby nie powiedzieć – zostanie ocenzurowana. Czy rzeczywiście tak będzie, przekonamy się już dziś o 20:00. Wtedy to zostanie wyemitowany 1 odc. serialu „Chyłka – Zaginięcie”.

Chyłka – Zaginięcie w TVN – zwiastun:

Produkcja skupia się na tytułowej bohaterce, pani prawnik, której zostaje przydzielony młody aplikant, Kordian Oryński. Ten szybko zostaje przechrzczony na Zordona i musi sobie radzić z niekonwencjonalnymi praktykami swojej mentorki. Traf chce, że w tym samym czasie dochodzi do zaginięcia córki małżeństwa Szlezyngierów. Rodzice, którym przypisywana jest wina uśmiercenia swojego dziecka, chcą się bronić. O ich reprezentowanie zostaje poproszona Joanna Chyłka, która ma zbadać sprawę.

W serialu wystąpili m.in. Magdalena Cielecka jako Joanna Chyłka, Filip Pławiak jako Zordon oraz Katarzyna Warnke i Michał Żurawski jako rodzina zaginiętej dziewczynki. Reżyserem produkcji jest Łukasz Palkowski.

Serial „Chyłka – Zaginięcie” obejrzysz dziś, 30 marca 2019 roku, w stacji TVN o 20:00. Kolejne odcinki pojawiać się będą co tydzień. Produkcja dostępna jest też na Player.pl.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

49 odpowiedzi na “„Chyłka – Zaginięcie” od dziś w TVN. Serial powstał na podstawie prozy Remigiusza Mroza”

  1. Pani Joanno, czy mozna sie gdzies zapisac do jakiegos newslettera u Pani? Chcialbym aby mi Pani streszczala kazda audycje TV. Nie musialbym ogladac TV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...