Reżyserka „Wiedźmina” podzieliła się zdjęciami na Instagramie. Jeśli tam kręcony jest serial, to ten będzie magiczny

News/Seriale 25.03.2019
Reżyserka „Wiedźmina” podzieliła się zdjęciami na Instagramie. Jeśli tam kręcony jest serial, to ten będzie magiczny

Reżyserka „Wiedźmina” podzieliła się zdjęciami na Instagramie. Jeśli tam kręcony jest serial, to ten będzie magiczny

Charlotte Brändström, jedna z reżyserek odpowiadających za 1. sezon „The Witcher”, podzieliła się nowymi zdjęciami. Te najprawdopodobniej pochodzą z miejsc, w których kręcony jest serial. I pozwalają uwierzyć, że „Wiedźmin” będzie magiczny.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Czytaj także: Najważniejsze miejsca w przygodach wiedźmina Geralta. Te lokacje mogą pojawić się w serialu Netfliksa

W ostatnim czasie jesteśmy wręcz bombardowani fotografiami z planu „Wiedźmina”. Wszystkie zdjęcia, które niedawno pojawiły się w sieci, są tak naprawdę nieoficjalne, bo nie opublikował ich Netflix, ale ekipa zajmująca się serialem dba o jego promocję w mediach społecznościowych. Kolejne lokacje zapierają dech w piersiach, pozwalają uwierzyć, że produkcja Netfliksa będzie wyjątkowa i że – przede wszystkim – Lauren S. Hissrich, showrunnerka „Wiedźmina”, wie co robi.

W ciagu kilku ostatnich tygodni mogliśmy zobaczyć na ujęciach, najpewniej z planu, samego Henry’ego Cavilla w tytułowej roli oraz Anyę Chalotrę jako Yennefer.

Poza tym Hissrich podzieliła się ze swoimi obserwującymi na Instagramie szeregiem fotografii z lokalizacji, gdzie najprawdopodobniej kręcony jest „Wiedźmin” i które w dodatku kojarzą się z wieloma miejscami znanymi z książek Sapkowskiego, jak las Brokilon czy pustynia Korath. Poza tym dostaliśmy m.in. zdjęcia z planu z La Palmy.

Nowa fotografia Charlotte Brändström, jednej z twórczyń „The Witcher” od Netfliksa, która wyreżyseruje dwa epizody – 5. i 6, również wygląda jak zrobiona na Wyspach Kanaryjskich.

Poza tym na jej Instagramie możemy znaleźć jeszcze takie zdjęcia, które opublikowała w ostatnim czasie:

View this post on Instagram

Gibraltar

A post shared by @ charlottebrandstrom on

Cieszy to, że „Wiedźmin” kręcony jest w wielu miejscach, z których większość wygląda naprawdę zjawiskowo i różnorodnie.

Świat wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego w opowiadaniach i sadze powieści był z jednej strony egzotyczny, nieposkromiony, z drugiej miał w sobie coś, co kojarzymy z gwarem średniowiecznych miasteczek. Uniwersum Wiedźmina to lasy, pustynie, wielkie zamczyska, obronne mury, wioski rybackie, pola, ale i portowe miasteczka, targowiska tętniące życiem. Mam nadzieję, że serial przybliży widzom niezwykłą magię tych miejsc. Kiedy patrzę na te zdjęcia, wierzę, że jest na to nadzieja.

Premiera serialu „Wiedźmin” zaplanowana została na 2019 rok. Na Netfliksie pojawi się wówczas 8 odcinków 1. sezonu.

Czytaj także: Do sieci wyciekły zdjęcia, które mogą pochodzić z planu „Wiedźmina” od Netfliksa. Sporo przemawia za ich autentycznością

Teksty, które musisz przeczytać:

Netflix zrobił całkiem niezłe anime. Ale „Blood of Zeus” niestety marnuje potencjał greckich mitów – recenzja

Netflix od lat systematycznie powiększa liczbę oryginalnych i licencjonowanych anime. Zaadoptował też styl japońskiej animacji do kilku tytułów nie powstających w tym wyspiarskim kraju. Najsłynniejszą z nich jest oczywiście oparta na serii gier wideo „Castlevania”. Twórcy tej animacji zrobili również najnowszy serial platformy zatytułowany „Blood of Zeus”.

Recenzja/Seriale 28.10.2020

Dołącz do dyskusji (10)

114 odpowiedzi na “Reżyserka „Wiedźmina” podzieliła się zdjęciami na Instagramie. Jeśli tam kręcony jest serial, to ten będzie magiczny”

    • W Polsce się niestety nie opłaca. Koszty spore [w porównaniu do biedniejszych krajów], a rząd nie daje żadnego wsparcia ani zachęt [w przeciwieństwie do prawie wszystkich krajów UE] żeby filmowcy wybierali akurat to miejsce do sfilmowania.

    • No akurat LGBT i gadki o tolerancji są na porządku dziennym w książkach o wiedźminie. Homosceny też są, murzyni i inne nacje jak najbardziej. Może to nie historia dla Ciebie.

      • Zgoda, z wyjątkiem Murzynów. Nie znajdziesz ich w książkach, aczkolwiek pojawiają się np. Zerrikanki, które odcieniem skóry zdecydowanie wyróżniają się na tle Nordlingów i Nilfgaardczyków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...