Uroczy Pikachu i Justice Smith jak Ash Ketchum. „Detektyw Pikachu” z nowym telewizyjnym spotem

News/Film 22.03.2019
Uroczy Pikachu i Justice Smith jak Ash Ketchum. „Detektyw Pikachu” z nowym telewizyjnym spotem

Uroczy Pikachu i Justice Smith jak Ash Ketchum. „Detektyw Pikachu” z nowym telewizyjnym spotem

„Detektyw Pikachu” zapowiada się na jedną z najciekawszych komedii tego sezonu. Początkowo film wydawał się niczym więcej niż długą reklamą zabawek z Pokemonami, ale pierwsze zwiastuny zdecydowanie pozytywnie zaskoczyły. Właśnie opublikowano nowy telewizyjny spot, który skupia się na Pikachu i nawiązuje do postaci Asha Ketchuma.

„Detektyw Pikachu” na pierwszy rzut oka brzmi bardziej jak czyjś szalony żart niż prawdziwy film, który wkrótce trafi do kin na całym świecie. Dzisiejsze Hollywood stać jednak na produkcję najbardziej absurdalnych pomysłów. Co więcej, wiele wskazuje na to, że nowy film wytwórni Warner Bros. będzie olbrzymim hitem.

Wszystko dlatego, że do współpracy zaproszono uwielbianego przez nerdów i geeków na całym świecie Ryana Reynoldsa. Gwiazdor „Deadpoola” przyznał zresztą niedawno, że wiele poświęcił, by jak najwierniej wcielić się w postać żółtego stworka. Zainteresowanie widzów zwiększyły także dwa zwiastuny produkcji, które pokazały dobre efekty specjalne oraz wiernie przedstawiły różne Pokemony żyjące u boku ludzi.

Również najnowsza, telewizyjna zapowiedź „Detektywa Pikachu” w odpowiedni sposób dawkuje humor i nostalgię.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I actually have this bed. #DetectivePikachu

Post udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds)

Materiał został niemal w całości poświęcony relacji tytułowego bohatera z granym przez Justice’a Smitha chłopakiem o imieniu Tim Goodman. Tylko on jest w stanie zrozumieć słowa Pikachu i dlatego decyduje się, by futrzany detektyw pomógł mógł odnaleźć zaginionego ojca. Wideo wyraźnie pokazuje, że humor w „Detektywie Pikachu” będzie często łamać czwartą ścianę i nawiązywać do olbrzymiej popularności anime oraz gry.

Dlatego w zaprezentowanych scenach Detektyw Pikachu szykuje się do uderzenia jednym ze swoich elektrycznych ataków oraz wchodzi na ramię Tima (tak jak robił to w kreskówce z Ashem Ketchumem). Na samo koniec pokazane zostaje też łóżko wzorowane na Pikachu. Ryan Reynolds przyznał się przy tej okazji na swoim Instagramie, że sam posiada identyczne. Czy produkcja spełni pokładane w niej nadzieje fanów? A może okaże się fabularną mielizną, która ma na celu jedynie sprzedaż tysięcy zabawek? Na ten moment pierwsza odpowiedź wydaje się bardziej prawdopodobna, ale faktycznie przekonamy się o tym za dwa miesiące.

„Detektyw Pikachu” ma trafić do polskich kin już 31 maja tego roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Uroczy Pikachu i Justice Smith jak Ash Ketchum. „Detektyw Pikachu” z nowym telewizyjnym spotem”

  1. Już dobrze nie pamiętam anime, ale od kiedy Ash Keczap był czarnuchem? Jako, że bojkotuje wszystkie filmy w których mamy lewacką ideologię multi kulti to ten też nie dostanie moich pieniędzy.

  2. Już dobrze nie pamiętam anime, ale od kiedy Ash Keczap był czarnuchem? Jako, że bojkotuje wszystkie filmy w których mamy lewacką ideologię multi kulti to ten też nie dostanie moich pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...