„Once Upon A Time In Hollywood” na pierwszym plakacie. Brad Pitt i Leonardo DiCaprio w jednym kadrze

News/Film 18.03.2019
„Once Upon A Time In Hollywood” na pierwszym plakacie. Brad Pitt i Leonardo DiCaprio w jednym kadrze

„Once Upon A Time In Hollywood” na pierwszym plakacie. Brad Pitt i Leonardo DiCaprio w jednym kadrze

Premiera nowego filmu Quentina Tarantino, „Once Upon A Time In Hollywood”, coraz bliżej. W oczekiwaniu na pierwszy zwiastun dostaliśmy plakat, na którym uwiecznieni zostali Brad Pitt i Leonardo DiCaprio. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Produkcja w reżyserii Tarantino od początku budzi duże emocje, także w Polsce. Po pierwsze, wystąpią w niej największe gwiazdy Hollywood, także takie, które wcześniej nie miały okazji zagrać ze sobą w jednym pełnometrażowym filmie, jak np. Brad Pitt i Leonardo DiCaprio będący zresztą bohaterami wspomnianego plakatu. Oprócz aktorów w „Once Upon A Time In Hollywood” zobaczymy Margot Robbie, Ala Pacino, Tima Rotha czy Emile’a Hirscha. Po drugie, film dotyka trudnego tematu – sprawy tzw. rodziny Charlesa Mansona, która odpowiada m.in. za zamordowanie żony Romana Polańskiego, Sharon Tate.

Po trzecie, w produkcji w roli właśnie Polańskiego wystąpił polski aktor, Rafał Zawierucha, który tym samym – miejmy nadzieję – otworzył sobie szerzej bramy do zagranicznej kariery.

Na prezentowanym powyżej plakacie widzimy odtwórców dwóch głównych ról – Brada Pitta i Leonardo DiCaprio.

Pierwszy z nich zagrał w filmie Cliffa Bootha, dublera Ricka Daltona, byłego gwiazdora westernów, w którego wcielił się DiCaprio. Ich drogi krzyżują się z Polańskim i Tate, gdy Dalton zostaje sąsiadem kobiety. Panów Pitta i DiCaprio mogliśmy już zobaczyć na zdjęciu z planu opublikowanym kilka miesięcy temu.

Premiera filmu „Once Upon A Time in Hollywood” odbędzie się 9 sierpnia 2019 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Zmarł Ennio Morricone. Genialnego kompozytora będziemy pamiętać dzięki fenomenalnym filmom – TOP7

Świat kina otrzymał dzisiaj rano niezwykle smutną wiadomość o śmierci kompozytora, Ennio Morricone. W trakcie swojej kariery Włoch współpracował z dziesiątkami wybitnych artystów i nagrał muzykę do ponad 500 filmów. Wiele z nich zapisało się złotymi zgłoskami do historii światowego kina, a duża była w tym zasługa właśnie klimatycznego soundtracku.

Top/Film 06.07.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...