„Big Brother” po ponad dekadzie wraca do telewizji. Dziś premierowy odcinek 6. edycji

News/TV 17.03.2019
„Big Brother” po ponad dekadzie wraca do telewizji. Dziś premierowy odcinek 6. edycji

„Big Brother” po ponad dekadzie wraca do telewizji. Dziś premierowy odcinek 6. edycji

Gulczas, a jak myślisz, tym razem ludzie też tak oszaleją? Wejście „Big Brothera” było swego czasu krajowym fenomenem, a uczestnicy programu z miejsca stali się gwiazdami. Reality show powraca do Polski. Już dziś pierwszy odcinek.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Program wraca po 11 latach nieobecności w telewizji. Z kolei od emisji premierowej edycji minęło już 18 lat. Show prowadzili wówczas Martyna Wojciechowska i Grzegorz Miecugow, a uczestników można było podglądać w specjalnie wybudowanej dla nich willi w podwarszawskim Sękocinie.

Dziś format typu reality show jest czymś dużo bardziej powszechnym, a widzowie zdążyli się z nim oswoić. Czego zatem można się spodziewać po „Big Brotherze” A.D. 2019?

Już dziś premiera nowej edycji o godzinie 20:00 na antenie TVN 7.

Program będzie nadawany od poniedziałku do piątku o tej samej godzinie. Główne odcinki będą trwały godzinę. Później, o 23:15, stacja pokaże „Big Brother Extra”. Wówczas będziemy mogli zobaczyć materiały dodatkowe. TVN 7 postanowiło również o łączeniu się z Domem Wielkiego Brata na żywo trzy razy w ciągu doby. Pasma te nazwano odpowiednio „Big Brother – Pobudka” (godz. 9:50), „Big Brother – Popołudnie” (godz. 13:35) oraz „Big Brother – Podwieczorek” (godz. 16:40). Takie wejścia potrwają tylko kilka minut.

Do tego należy dodać niedzielne odcinki na żywo (godz. 20:00), w których główna prowadząca, czyli Agnieszka Woźniak-Starak, podsumuje mijający tydzień w programie. Porozmawia ona również z gośćmi i rodzinami mieszkańców Domu oraz pożegna uczestnika odchodzącego z programu.

„Big Brother” oprócz standardowej emisji telewizyjnej będzie też udostępniony w sieci za pośrednictwem platformy Player.pl.

W programie weźmie udział 15 uczestników. Tożsamość wszystkich nie jest jeszcze znana. Wiemy jedynie o dwóch osobach, które pojawią się w Domu Wielkiego Brata. Jedną z nich jest 26-letnia Agnieszka Raczyńska, która pracowała jako menedżer w sieci luksusowych domów towarowych w Londynie. Innym uczestnikiem został Maciej Borowicz, 31-letni DJ z Poznania, a także event manager i instruktor fitnessu.

„Big Brother” potrwa przez 91 dni. Finał zaplanowano na niedzielę 16 czerwca 2019.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (7)

21 odpowiedzi na “„Big Brother” po ponad dekadzie wraca do telewizji. Dziś premierowy odcinek 6. edycji”

  1. Ciekawe ile znajdzie ie du,rni, ktorzy beda tracic swoj cenny czas na ogladanie tych popluczyn -‘telewizyjnego szamba

  2. Pamiętam, jak oglądałem I edycję w 2001 roku. To było coś.
    Niestety czasy się zmieniają, dlatego dziś w nowej edycji przeczuwam reżyserię od A do Z jak w paradokumentach, więc będzie to nieoglądalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...